نصاب سنگ نمای ساختمان
زمان مطالعه: 3 دقیقه
Rate this post

نصب سنگ نمای ساختمان با جهان فرود

نصب سنگ نما تخصص میخواهد که شرکت جهان فرود متخصص نصب سنگ های ریزش کرده از روی ساختمان میباشد که بدون داربست خدمات را در سریعترین زمان انجام میدهد. سنگ هایی که بر اثر باد و بارون در ساختمان های اماده ریزش میکند به صورت سریع و خیلی تمیز مانند روز اول نصب میکند.

 

نصب سنگ نما
نصب سنگ نما در گوشه سمت چپ تصویر

 

 

نصب سنگ نما بدون داربست چگونه انجام میشود؟

نصب سنگ های ریخته شده بدون داربست به راحتی انجام میشود. قبل از خرید سنگ قسمت های ریزش کرده به صورت دقیق اندازه گیری میشود. پس از این کار سنگ فروش تمام سنگ های اندازه گیری شده را برش میدهد و اماده نصب میکند. قبل از نصب ابتدا باید پشت سنگ اغشته به چسب سرامیک یا چسب سنگ گردد تا روی سیمان قبلی بنشیند. پس از نصب روی انها پیچ زده میشود تا دیگر شاهد ریزش نباشیم. در انتها هم بندهای دور سنگ را با بتونه همرنگ پر میکنیم. تمام این کارها با سرعت زیاد بدون داربست یا با طناب انجام میشود.

 

نصب سنگ نما روی ارتفاع
نصب سنگ با طناب

 

نصاب سنگ نما بدون داربست باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

نصاب سنگ نما بدون داربست باید دارای بیمه و قرارداد باشد و چون روی طناب کار میکند دارای تجربه و حرفه این کار باشد. نصب کردن سنگ روی نما کار بسیار دشوار و سختی است و اگر فرد نصاب سنگ تجربه این کار را نداشته باشد ممکن است سنگ از ارتفاع بالا سقوط کند و موجب خطر شود. پس برای نصب سنگ نمای ساختمان روی ارتفاع از متخصص باتجربه که سالهاست روی نما خدمات نصب سنگ انجام میدهد استفاده کنید.

 

 

مشکلات نصب مجدد سنگ نما 

سنگ های نما پس از مدتی بر اثر تابش افتاب و هوای سرد و گرم رنگ اولیه خود را از دست میدهند. وقتی که ریزش میکند باید همان سنگ را مجدد روی جای ریخته شده نصب کنیم که به دلیل نو بودن سنگ ممکن است باهم یک مقدار فرق داشته باشند.  به خاطر این موضوع باید بعد از نصب سنگ ها یک مدت صبر کنید تا سنگ کم کم به حالت قدیمی برگردد. در بعضی مواقع برش کج روی سنگ باعث جلوه بد روی نقاط نصبی میشود که پس از تذکر کافرما رفع میگردد. بتونه غیر همرنگ روی پیچ و روی  بندکشی ها که پس از تذکر صاحب ملک ترمیم میشود.

 

نصب سنگ با طناب روی نما در تهران و کرج

شما درتهران و کرج و هر استانی که باشید شرکت جهان فرود اماده نصب و ترمیم مجدد سنگ نمای ساختمان میباشد. با اولین تماس در سریعترین زمان ممکن نصاب سنگ فرستاده میشود. پس از بازدید و رویت سنگ های ریزش کرده اندازه زده میشود و پس از خرید سنگ شروع به نصب میکنیم. نصب سنگ نمای ساختمان در تهران و کرج با راپل و کار ارتفاع انجام میشود و هیچ گونه داربستی وبالابری نیاز نیست.

 

شرکت خرید سنگ هم انجام میدهد؟

برای خرید سنگ شما کارفرمای محترم نیازی نیست به سنگ فروشی مراجعه کنید. شرکت جهان فرود با داشتن چندین ماشین باربری و نفرات خرید سنگ های شما را نیز انجام میدهند و در انتها با اراعه فاکتور هزینه را دریافت میکنند. حتی میتوانیم متراژ به دوستان سنگکارمان بدهیم و انها سنگ را برایمان با اسنپ یا وانت ارسال کنند.

 

ایا شرکت جهان فرود برای نصب سنگ برش هم انجام میدهد؟

بله متخصصین جهان فرود برای خدمات نصب سنگ اگر سنگ خریداری شده کوچک یا بزرگ باشد برش روی سنگ را هم انجام میدهد. این برش با مینی فرز ها انجام میشود. برش کاری جزو کارها و وظایف یک شرکت پیچ رولپلاک است. باید ابزار و لوازم نصب همیشه همراه داشته باشیم.

 

ایا پس از نصب روی سنگ ریزش کرده پیچ و رولپلاک زده میشود؟

بله سنگ ریزش کرده حتما باید روی ان پیچ رولپلاک خورده شود تا پس از مدتی مجدد ریزش نکند. پیچ ضامن ریزش سنگ است. ضمانت ما پس از پیچ کردن سنگ در قرارداد قید میشود. اگر پیچ نشود صدرصد سنگ مجدد ریزش میکند و حادثه بدتری پیش خواهد اورد.

 

 

بندکشی مجدد نقاط نصب شده

برای بهتر شدن ظاهر نقاط ریخته شده حتما پس از نصب سنگ بدون داربست باید بندکشی هم بشود. زمانی که سنگ ریزش میکند بندکشی های زیر و رو هم خراب میشود و ریزش میکنند. پس از نصب هم مجدد باید انها را پر کنید تا جای خالی نمای ساختمان را زشت نکند. اگر پیچ و رولپلاک کاری به شما گفت که نیاز ندارد بدانید که از روی تنبلی نمیخواهد کار را انجام بدهد و در تمام ساختمان ها و نصب سنگ ها بندکشی جزو اصول اصلی نصب سنگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *