نصب لوله بخاری از دیوار ساختمان

نصب لوله بخاری از دیوار با راپل

نصب لوله بخاری از دیوار جهت راه اندازی بخاری های گازی و نفتی انجام میشود.  لوله بخاری باید درست نصب شود تا دود و گاز برگشت داده نشود. برگشت گاز لوله بخاری باعث میشود افراد داخل خانه دچار گازگرفتی شوند و باعث مرگ خاموش میشود. بسیاری از خانوار شنیده شده به صورت دست جمعی بخاطر یک اشتباه در نصب بخاری فوت کرده اند. 

 

نصب لوله بخاری از دیوار
نصب لوله بخاری از دیوار

 

روش صحیح نصب لوله بخاری روی دیوار

ابتدا باید لوله های گالوانیزه زخیم تهیه کنید تا بعد از چند وقت خراب نشود. برای عایق لوله باید از پشم شیشه استفاده کنید و با سیم مفتول دور انرا بچیشید. در ادامه راپل کار به محل مورد نظر میرود و عملیات نصب را انجام میدهد. پس از قرار دادن سر جای خود با سیم مفتول به دیوار پیچ و رولپلاک میشود. یجوری نصب میکنیم که طوفان هم اومد لوله از جای خود تکان نخورد.

 

سوراخ کردن دیوار جهت نصب لوله بخاری از دیوار

در بعضی ساختمان ها سوراخ برای نصب لوله بخاری موجود نمیباشد و راپل کار باید ان سوراخ را ایجاد کند. هزینه سوراخ کردن جدا محاسبه میشود و شما باید هم پول نصب لوله را بدهید و سوراخ کردن دیوار با دریل مخصوص.

 

هزینه نصب لوله بخاری از دیوار توسط راپل کار

هزینه نصب لوله بخاری یک عدد باشد از 500 هزارتومان شروع میشود و تا 1200 ادامه دارد که با تماس تلفنی و توضیحات تکمیلی هزینه قطعی گفته میشود. برای نصب لوله دو عدد باید از 1500 تا 2 میلیون در نظر بگیرید و تعداد هرچقدر بیشتر باید خب ظبیعتا هزینه بیشتر خواهد شد.

 

هزینه سوراخ کردن دیوار از بیرون جهان نصب لوله بخاری

سوراخ کردن دیوار برا نصب لوله بخاری هزینه بیشتری از نصب لوله دارد. به دلیل درگیر بودن ابزارهای برقی روی نما قیمت سوراخکاری دیوار جهت نصب لوله از 600 هزارتومان هرعدد تا 1500 میباشد. بازهم برای استعلام دقیق اجرت تماس بگیرید. ممنون از شما عزیزان که وقتتان را بما میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *