رنگ مخصوص نمای سیمانی ساختمان
زمان مطالعه: 8 دقیقه
4.3/5 - (59 امتیاز)

نقاشی نما

نقاشی نما جهت زیبایی و نو شدن مجدد ساختمان روی سیمان و سنگ و اجر اجرا میشود.نقاشی نمای ساختمان توسط انواع رنگ ها و رزین ها اجرا میشود که برای انجام میتوانید از راپل کار مشاوره بگیرید.راپل کاران متخصصین نقاشی نما هستند و انواع رنگ و رزین را به خوبی میشناسند و در اجرای ان روی انواع نماها مهارت زیادی دارند.

جهان فرود متخصص در جرای نقاشی نما میباشد که به صورت حرفه ای تمامی طرح ها را روی دیوار سیمانی شما اجرا میکند.

نقاشی نمای ساختمان با طناب
نقاشی نمای ساختمان و برج ها با طناب بسیار راجت است و میتوانید بدون اسیب و استفاده از ابزارهای سنگین اینکار را انجام بدهید.

 

 

نقاشی نما توسط سه ابزار روی سطح مالیده میشود:

 • پیستوله
 • قلمو
 • قلطک

نقاشی نما به سه روش روی ساختمان و مراکز صنعتی اجرا میشود:

 • نقاشی با طناب
 • رنگ امیزی با داربست
 • رنگ امیزی با کلایمر
 • نقاشی با بالابر

بهترین گذینه نقاشی کردن نمای ساختمان استفاده از طناب میباشد که برای برج ها و ساختمان ها و مراکز صنعتی مانند پتروشیمی کاربرد بسیار زیادی دارد.طناب به راحتی در چند دقیقه اماده به کار میشود و در چند دقیقه هم میتوان انرا جمع کرد.به همین خاطر امروزه سازنده ها و مالکین ساختمان ها از این روش برای رنگ کردن نمای ساختمان استفاده میکنند.

 

گذینه های بالا هرکدام برای شرایط بخصوصی استفاده میشود. مثلا پیستوله برای دیوارهای سیمانی صاف مورد استفاده قرار میگیرد و قلمو برای جاهایی استفاده میشود که باید ظرافت در ان بکار برده شود.

نقاشی نمای ساختمان بدون داربست
نقاشی قبل و بعد از بیمارستان بقیه الله

 

نقاشی نمای بیرونی ساختمان با جهان فرود

شرکت جهان فرود متخصص در نقاشی کردن نمای ساختمان از جمله سیمانی و سنگی و بتنی میباشد. این شرکت تمام خدمات نقاشی ساختمان را با ضمانت ده ساله انجام میدهد. متخصصین ما در تشخیص رنگ بسیار ماهر میباشند و تمام برندهای معتبر و جنس های قوی و ضعیف را تشخیص میدهند و بهترین متریال را برای نقاشی نمای ساختمان شما بکار میبرند. جهان فرود برای کار نقاشی نما تضمین کتبی و چندین ساله اراعه میدهد و  پرسنلی که کار میکنند دارای ابزار مدرن و پیشرفته میباشند. این نیروها در هنگام نقاشی کردن نما دارای بیمه حوادث و مسعولیت میباشند.

 

نقاشی کردن دیوار سیمانی
نقاشی کردن دیوار سیمانی در تهران – پونک

 

قیمت نقاشی نما به صورت راپل

برای نقاشی کردن نمای ساختمان حتما از راپل استفاده کنید. راپل هزینه های نقاشی نما را تا 40 درصد کاهش میدهد و باعث صرفه جویی در وقت میشود.

قیمت نقاشی نمای سیمانی:

قیمت نقاشی نمای سیمانی برای نماهای زیر 200 متر کنترات محاسبه میشود و قیمت با مصالح و رنگ از 8 تا 25 میلیون قیمت گذاری میشود.

قیمت رنگ امیزی نمای سیمانی که بالای 200 متر است با متریال و رنگ از 100 تا 250 هزارتومان قیمت داده میشود که این تغییر قیمت به دلیل موقعیت سطج سیمانی است.

هزینه رنگ امیزی سطح سیمانی بدون مصالح زیر 200 متر از 6 تا 12 میلیون  میباشد و هزینه بالای 200 متر به صورت متری از 60 تا 100 هزارتومان قیمت داده میشود.

 

نقاشی نما با بندباز
نقاشی نما با بندباز

 

قیمت نقاشی دیوار سنگی:

قیمت نقاشی دیوار سنگی زیر 200 متر با مصالح از 12 تا 30 میلیون هزینه دارد و هزینه بالای 200 متر نمای سنگی هم متری 120 تا 180 تومان میباشدو

اجرت رنگ امیزی نمای سنگی بدون مصالح هم بالای 200 متر از 60 تا 80 تومان میباشد.

رنگ کردن نمای سنگی زیر 200 متر بدون مصالح هم از 5 تا 10 میلیون میشود.

 

ویدیو نقاشی نما

 

 

 

نحوه نقاشی کردن نما باطناب در تهران و کرج

ابتدا نمای ساختمان از هرگونه کثیفی روی نما را با اب و واترجت تمیز کرده و در ادامه کار نقاشی را روی نما انجام میدهیم. چون رنگ روی نمای کثیف به خوبی نمی نشیند و بعد از مدتی پوسته پوسته خواهد شد. برای دیوارهای ترک خورده و قدیمی ابتدا شسته میشود و در ادامه روی جاهای تخریب شده بتونه کاری انجام میگیرد و در ادامه روی کار رنگ اجرا میشود. ابتدای کار و بعد از شستشو و بتونه کاری پرایمر روی نما زده میشود تا سطح را اماده رنگ بکند. پس از پرایمر یک روز استراحت میدهیم تا کامل خود را بگیر و پس از این تایم میتوانیم رنگ را روی نمای سیمانی بزنیم.

 

 

ویدیو رنگ امیزی نمای ساختمان

 

 

 

نقاشی نمای برج

برج ها به دلیل بلند بودن و غیر قابل دسترسی بودن باید با طناب نقاشی شوند. تهران دارای تعداد بالای برج میباشد که حداقل دو سال یک بار باید رنگ امیزی شوند. نقاشی برج های بلند باید توسط شرکت های بزرگی نظیر جهان فرود انجام شود. دلیل ان هم وسیع بودن و بلند بودن ارتفاع است و این مدل کارهای بزرگ انجامش در توان شرکت ها و گرو های کوچک نیست.

چک تضمین شده برای نقاشی برج های بزرگ

شرکت جهان فرود برای نقاشی کردن دیوار سیمانی برج ها تضمین کل هزینه را میدهد. یعنی شما هنگام قرارداد و پرداخت بیانه از طرف ما یک چک تضمین شده برای اجرای کار دریافت میکنید که خیالتان از بابت انجام  و اجرای کار راحت باشد.

 

نقاشی نمای اپارتمان

نقاشی نماهای ساختمان به راحتی با طناب قابل انجام میباشد. ارتفاع اپارتمان ها زیاد نیستند و میتوان در چند روز کار نقاشی را انجام داد.

 

نقاشی کردن نما با طناب
نقاشی کردن نما با طناب ذر تهران وکرج به وسیله طناب

نماشویی کردن دیوار سیمانی قبل ار نقاشی کردن نما

قبل از انجان نقاشی نمای ساختمان ابدا باید سطح خاکی و کثیف را با واترجت شستشو داد تا گل و لای موجود از بین برود و رنگ کامل روی نما بنشیند. نماشویی قبل از بتونه کاری و رنگ کاری انجام میشود. همچنین شرکت جهان فرود از دو واترجت تک فاز و سه فاز برای شستشوی دیوار سیمانی جهات رنگ امیزی استفاده میکند.

 

قبل از نقاشی نما
قبل از نقاشی نمای ساختمان

 

عکس بعد از نقاشی نما
عکس بعد از نقاشی نما

 

نقاشی نما بدون داربست و با طناب

نقاشی نما و نقاشی نمای بیرونی خانه یکی از خدمات راپل با طناب میباشد. قیمت نقاشی نمای ساختمان بستگی به وسعت ساختمان دارد.  مثلا قیمت نقاشی با  راپل و کار در ارتفاع در برج و آپارتمان ها مسکونی فرق بسیاری دارد.  برج ها به دلیل زیاد بودن کارشان قیمت آنها کمتر از آپارتمان می باشد. راپل کاری کرده که شما نه دیگر هزینه اضافی پرداخت کنید و نه وقت خودتان را تلف کنید که یک روز بیایند داربست ببندند یک روز هم باز کنید . در برج های بزرگ امکان بستن داربست وجود ندارد و اگر هم بتوان داربست بست بسیار هزینه زیادی دارد و هم خیلی جاگیر میباشد پس بهترین گذینه راپل میباشد.

بتونه کاری قبل از اجرای رنگ

قبل از اجرای رنگ و بعد از  نماشویی  قسمت مشخص شده ابتدا باید ترک ها و جاهایی که تبله کرده است را ترمیم کنیم. این ترمیم با بتونه همرنگ انجام میشود و سطح ناهموار را صاف میکند تا رنگ به راحتی روی سطح بنشیند. بتونه استفاده شده از مواد بسیار مرغوب میباشد تا نه ترک بخورد و نه دوباره بین ترک باز شود. مواد بتونه نانو میباشد.

 

نقاشی سیمان نما
نقاشی سیمان نما

 

اجرای رنگ نمای ساختمان در چه ارتفاعی قابل انجام است؟

اجرای رنگ چوب و نقاشی نمای ساختمان در هرارتفاعی قابل انجام میباشد. برج های بزرگ و قول پیکر را میتوانید با شرکت جهان فرود که یکی از بزرگترین شرکت های ایران و خاور میانه میباشد رنگ امیزی کنید. این گروه دارای متخصصین جوان و کارکشته میباشد که با داشتن مدرک کا در ارتفاع خدمات نقاشی نما را با راپل انجام بدهند.

 

 

 

نقاشی نمای بیرونی خانه با طناب یا با راپل

نقاشی نمای بیرونی ساختمان

برای درک بهتر از روند کار و چگونگی  نقاشی نمای بیرونی ساختمان  و نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان ویدیو ای برای شما تهیه کرده ایم که به زبان انگلیسی می باشد .

در این ویدیو به صورت گام به گام نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان با بهتر بگوییم نقاشی نمای بیرونی خانه آموزش داده می شود و شما می توانید

نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان

در ویدیو زیر شما می توانید به طور کامل کامل و گام به گام  با نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان آشنا بشوید تا اگز زمانی هم نیاز شد خودتان بتوانید کارتان را پیش ببرید .

 

رنگ مخصوص سنگ نما

چندین نوع رنگ در بازار داریم با درجه کیفیت متفاوت که هرکدام قیمت خاص خود را دارند.

جنس های ایرانی و خارجی در بازار موجود است که قطعا جس خارجی مناسبتر و گرانتر است.

رنگ مخصوص نما

رنگ آمیزی نمای بیرونی ویلا

رنگ نمای بیرونی ساختمان ویلا کمی متفاوت تر از نمای بیرونی ساختمان است .

نقاشی نمای بیرون ویلا اینگونه است که حتما باید شستشو شود تا جرم موجود در بدنه نما از بین برود.

بعد از شستشو کامل نما باید خشک شود تا رنگ خراب نشود.در اخر به وسیله قلمو تمام نمای ویلا را رنگ میکنیم.

رنگ مخصوص نمای سیمانی ساختمان

رنگ آمیزی نمای سیمانی به دلیل اینکه ترک درون انها به وجود می اید ابتدا شسته میشود.

بعد از این که خشک شد روی تمام ترک ها بتونه میکشیم تا ترک ها از بین برود.

این ترک ها اگر در جای خود باقی بماند باعث زشت شدن کار میشود.

در اخر رنگ روی نمای سیمانی خورده میشود.

بیشتر بخوانید قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان 

رنگ امیزی نمای ساختمان را به چه دلیل انجام میدهیم؟

رنگ امیزی نما را بیشتر برای زیبایی انجام میدهند و دلیل بعدی برای اینکار بالا رفتن زمان و طول عمر جنس رویی نما است.

بیشتر نماهایی که رنگ امیزی میشوند سیمانی هستند. شرکت جهان فرود مجری محکم سازی سنگ نمای ساختمان است .

رنگ امیزی درو پنجره و نرده نما با طناب و بدون داربست  در کرج نهران

نمای بیرونی ساختمان که فقط سیمانی نمیباشد و در بعضی نماها که سنگی هستند دارای پنجره و نرده هستند که دچار زنگ زدگی شده اند و ما بدون داربست نما را به روز اول در می اوریم.

نماهای اهنی با خوردن بارون دچار زنگ زدگی میشوند که راه و چاره انها رنگ زدن انها میباشد.

نقاشی نمای ساختمان و نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان
نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان به این صورت است که با طناب از نما آویزان شده و با قلمو یا پیستوله رنگ به نما پاشیده می شود .

انواع رنگ برای نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای ساختمان با طناب یکی از راحترین کارهای زیباسازی یک ساختمان پیش ساخته است.

انواع نقاشی نما

نقاشی رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک یکی از ساده ترین رنگ های موجود در بازار است. نماهای که از جنس کنیتکس هستند از چنین رنگی برای زیباسازی کنیتکس  از این نوع رنگ بسیار خوب استفاده میشود.

برای استفاده ازین نوع رنگ نباید انرا با غلظت استفاده کرد چون دیوار رنگ را به خود نمیگیرد. دوام این نوع رنگ در مقابل نوع رنگ های دیگر کمتر میباشد و در مقابل بارندگی و رطوبت ماندگاری کمتری دارد.

نقاشی کردن نما با رنگ روغنی

رنگ روغنی برای نمای ساختمان جزو مقاوم ترین نوع رنگ میباشد.برای رنگ امیزی بدنه ساختمان که سالهای زیاد از عمر ان میگذرد مناسب میباشد.رنگ روغنی به سه نوع تقسیم میشود.

 • مات
 • نیمه مات
 • براق

چنین رنگی جلوی باران و هوای سرد و گرم مقاومت زیادی دارد. همچنین برای نما بسیار مفید میباشد.

نقاشی نمای بیرونی خانه و نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان بسیار بستگی به جنس نمای ساختمان دارد یعنی نمای سیمانی با آجری و چوبی بسیار متفاوت است .

قیمت و هزینه نقاشی و رنگ امیزی نما

قیمت نقاشی کردن نما بستگی به نوع نماها دارد که این قیمت ها را با به صورت حدودی میگوییم.

قیمت نماشوی نمای ساختمان از 15 هزارتومان شروع میشود تا 30 هزار تومان که بستگی به جنس رویی نما و طرح ساختمان دارد. همچنین اگر سفارش پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران و کرج داشته باشید و قصد اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما را دارید می توانید با کارشناسان شرکت جهان فرود تماس بگیرید و از مشاوره های دلسوزانه کارشناسان ما بهره مند شوید .

 

6 thoughts on “قیمت نقاشی نما ساختمان و برج با طناب و بدون داربست در تهران و کرج”

 1. سلام وقت بخیر
  شما کنیتکس نمای ساختمان و دیوار داخل و بیرون حیاط هم انجام میدید؟
  اگر انجام می دید می خواستم بدون قیمت کنیتکس نمای ساختمان چقدر میشه؟

  ممنون

  1. بله انجام میدیم ولی شما باید تماس بگیرید عکس نمارو بفرستید بهتون قیمت بدیم. کار کنیتکس و نقاشی نما باید بصورت متری و کنتراتی قیمت بدیم.

 2. سلام وقتتون بخیر تولیدکننده عایق پوشش و رنگ های پیشرفته نانو هستم. شروع قیمت پاشش نانو را بفرمایید. همکاری. مواد اصل هم خواستین درخدمتم
  09127887772

  1. سلام دوست عزیز. لینکتون حذف شد و ما عایق هامون رو از کرج تهیه میکنیم و یک سازنده عایق های ترکیه ای بما میده. تشکر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *