اب بندی پنجره پاسیو و نورگیر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
Rate this post

عایق کاری نورگیر و حیاط خلوت به وسیله طناب  بدون داربست

جهان فرود متخصص در انجام خدمات نورگیر و پاسیو  میباشد. بعضی اوقات در اغلب حیاط خلوت ها سیمان و سنگ یا سرامیک دچار شکاف و ترک میشوند که باعث میشود اب از درون انها به داخل ساختمان نفوذ کند. برای رفع این مشکل با جهان فرود تماس بگیرید تا در اولین فرص خدمات شما را انجام بدهند. نورگیر ها دارای پنجره هایی هستند که از جنس اهن و امروز از جنس پی وی سی یا دوجداره میباشند. دور قاب این پنجره ها دارای محفظه هایی میباشند که باید با چسب های مناسب پر شود. برای استعلام قیمت با گروه پیچ و رولپلاک سنگ جهان فرود تماس بگیرید.

آب بندی شیشه و پنجره نورگیر پاسیو و حیاط خلوت

یکی از مهمترین عوامل خارجی که باعث خرابی در هر ساختمانی می شود نفوذ و جذب آب و رطوبت است که از طریق فضای بیرونی ساختمان به داخل اتفاق می افتد برای جلوگیری از نفوذ این عوامل مخرب به داخل ساختمان باید نمای بیرونی ساختمان حتما مورد کارشناسی قرار گیرد که البته این کار تنها توسط افراد با مهارت و با تجربه صورت می گیرد و نیروهای توانمند و دوره دیده  کار در ارتفاع  از سوی شرکت به اماکن گزارش شده اعزام می شوند. اما انجام مشاوره و پیشنهاد استفاده از کدام روش برای حل این مشکل تنها از طریق تماس با شرکتهای معتبر خدمات نما میسر می باشد. درفصولی از سال که سطح بارندگی به مقدار زیاذ است، نم و رطوبت از پنجره های ساختمان به درون وارد می شود و در نتیجه خرابی زیاد را به همراه خواهد داشت. به طور معمول از پوشش های ضد رطوبت دیوار برای جلوگیری از نفوذ آب استفاده می شود که در انواع متنوع می باشند .اما باید توجه داشت در ابتدا علت نشتی آب و رطوبت از دیوار و پنجره را باید جستجو نمود و برای رفع این مشکل تلاش نمود .اگر مشکل اصلی رطوبت دادن ساختمان را حل نکنید ،ممکن است بخشهای دیگر ساختمان هم دچار رطوبت شوند و برایتان مشکل جدی درست کنند در ادامه ی مطلب درباره ی  آب بندی  شیشه و پنجره نورگیر پاسیو و حیاط خلوت به بررسی خواهیم پرداخت.

 

عایق کاری شیشه نورگیر و پاسیو و حیاط خلوت
عایق کاری شیشه نورگیر و پاسیو و حیاط خلوت

 

چرا شیشه ی نورگیر و پاسیو را باید آب بندی کرد؟

درپاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر ساختمان و شیشه ی نورگیر و پاسیو آب بندی نشود پس از مدتی دچار شوره و مشکل خواهد شد. عملیات ضدآب سازی نورگیر بسیار مهم است. برای جلوگیری از نفوذ آب از پنجره نورگیر و پاسیو به داخل ساختمان باید راه کارهایی مهمی در دستور کار قرار گیرد. اگر نمای ساختمان و شیشه ی نورگیر، پاسیو آببندی شود از ورود صداهای مزاحم و آلودگی های صوتی وهدر رفتن انرژی به داخل ساختمان جلوگیری خواهد شد. عملیات آببندی نورگیر و پاسیو باعث می شوذ در فصل گرم تابستان با مشکل گرما مواجه نشوید و در نتیجه فضای درون خانه خنک باشد و در فصل زمستان گرما از داخل خانه خارج نشود و سرمایی به درون وارد نشود. ضدآب سازی نورگیر، پاسیو باعث می شود ماندگاری و دوام ساختمان شما تاچندین برابر افزایش یابد. در نتیجه ساختمان شما در برابر عوامل مختلف محیطی دارای استقامت بالایی گردد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما    –     راپل کار    –    نماشویی   

نکته: مزیت مهم آب بندی نمای ساختمان، پنجره نورگیر و پاسیو باعث می شود آهن های بکار رفته در ساختمان، پنجره خرد نشوند و دچار ترک و یخ زدگی در سرما نشوند و از ایجاد هزینه های مضاعف برای مشتری جلوگیری خواهد شد. سنگ نمای ساختمان و پنجره نورگیر و پاسیو سالم می مانند و دچار خرابی نخواهند شد. ایمنی ساختمان با عملیات ضدآب سازی یا آب بندی نما بالا خواهد رفت.
نکته: شرکتهای معتبر خدمات نما برای آب بندی نمای دیوار و پنجره نورگیر، پاسیو از پوشش ضد رطوبت اپوکسی که از بهترین و مرغوب ترین پوشش ضد رطوبت دیوار است در جهت جلوگیری از نفوذ آب به درون ساختمان استفاده می نمایند.

 

نکته: گاهی درز بین پنجره ی نورگیر و پاسیو یا شکاف بین سنگها زمینه ی ورود آب، گرما، سرما، صدا ،باد، آلودگی را به داخل ساختمان ایجاد می کند و این موارد به جدید یا قدیمی بودن ساختمان ربطی ندارد زیرا اگر در ساخت ساختمان و پنجره نورگیر، دقت لازم انجام نشود زمینه ی ورود عوامل خارجی را به داخل ساختمان فراهم خواهد ساخت. یکی دیگر از راههای حفظ مواد و مصالح ساختمانی در برابر رطوبت و ..عملیات بندکشی موثر می باشد که توسط نیروی توانمند حرفه ای به کمک طناب محکم و بدون داربست در کمترین زمان ممکن انجام می شود. بندکشی انواع مختلفی دارد که می توان به بندکشی صاف، شیب دار، گود، محدبی، برجسته، شیاردار، لبه دار اشاره نمود.

 

نکته: در عملیات بندکشی توسط نیروهای ماهر به کمک طناب محکم، بدون داربست توجه به این نکته دارای اهمیت است که ضخامت بندهایی که در دیوارهای ساختمان استفاده می شود باید بیشتر از یک سانتی متر باشد ،همچنین شیب این بندها نباید عمق داشته باشد. اگر گود باشند منجر می شود که آب در زمان زیاد باقی بماند و منجر به بوجود آمدن رطوبت گردد.

 

مزیت ضد آب سازی نورگیر، پاسیو

همان طور که توضیح دادیم آب بندی نمای ساختمان و شیشه ی پنجره ی نورگیر و پاسیو دارای اهمیت ویژه ای در سالم ماندن ساختمان و درون آن از به وجود آمدن هر گونه عامل محیطی مخرب و اثرات منفی بر آن می باشد. آب بندی پنجره نورگیر، پاسیو به حفظ زیبایی شیشه و نمای ساختمانی کمک بسیاری خواهد نمود. با این اقدام دیگر جای نگرانی وجود ندارد و سالها از داشتن ساختمانی سالم و دلنشین با پنجره ی نورگیر و پاسیوی سالم بهره مند خواهید شد. زمانی که کار آب بندی نما تمام می شود .جای وجود هر گونه درز یا شکافی بسته شده است. و دیگر راهی برای ورود آب و رطوبت و .. به درون ساختمان و مزاحمت برای اهالی ساختمان و ایجاد خسارت وجود ندارد. خطر زنگ زدگی، زردی و نشست ساختمان وجود ندارد و شما به راحتی می توانید برای شست و شوی نمای ساختمان خود اقدام کنید.

 

نکته: عملیات اجرایی واترپروف کردن نمای ساختمان از بهترین و مناسب ترین روش هایی است که به شکل عمقی نفوذ کرده و همه ی سوراخ ها و درزهای نما را می پوشاند. واترپروف موادی است که در حالت ریخته شدن بر سطح گرد و غبار را جذب نمی کند و چون لایه ای شیشه ای روی سطح نما گذاشته می شود. به کار بردن واترپروف در ضد آب سازی نمای ساختمان به شکل مناسبی عمل نموده و در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از معماران و طراحان قرار گرفته است.

جمع بندی

امروزه به علت پیشرفتهای زیاد در تکنولوژی شکل استفاده از داربست به نسبت قدیم به علت ایجاد مشکلات فراوان کمرنگتر شده است و جایگزین آن استفاده از سیستم جدید به کارگیری از طناب محکم و بدون داربست می باشد. شرکتهای معتبر خدمات نما در سراسر کشور به تعلیم نیروهای توانمند می پردازند تا از آنها برای بالا رفتن از ارتفاعات بدون داربست استفاده نمایند. این شرکتها خدمات مختلف نما را در کوتاهترین زمان ممکن به بهترین شکل انجام می دهند از جمله برای جلوگیری از نفوذ آب از پنجره نورگیر و پاسیو به درون ساختمان راه کارهای مختلفی را به مشتریان عزیز پبشنهاد می کنند تا سالها ساختمان پایدار و مقاوم در برابر شرایط بیرونی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *