از بین بردن رطوبت ساختمان
زمان مطالعه: 7 دقیقه
Rate this post

از بین بردن رطوبت در زمستان

نفوذ اب از دیوار در زمستان به دلیل بارندگی های بسیار زیاد صورت میگیرد. برای از بین بردن رطوبت دیوار های کناری و نمای ساختمان باید از بیرون سطح متصل با دیوار ساختمان را عایق کاری کرد. از بین بردن رطوبت خانه در زمستان با مواد عایق انجام میشود که روش های مختلفی روی سطح مورد نظر اجرا میگردد.

فصل زمستان در شهرهای بارانی نظیر تهران و کرج و شمال کشور بعضی دیوارهایی که بارانگیر هستند دچار رطوبت و نم زیادی میشوند تا جایی که دیوار ممکن است گچ ان ریزش کند. سریعا باید رطوبت این نوع دیوارهای بارانگیر از بین برود تا خسارت بیشتری به بار نیاورد.

از بین بردن رطوبت دیوار در فصل زمستان
از بین بردن رطوبت دیوار در فصل زمستان

 

 

قیمت از بین بردن رطوبت دیوار ساختمان در زمستان

از بین بردن رطوبت دیوار ساختمان به دلیل اینکه با طناب اجرا میشود ارزان میباشد. دیوارهای سیمانی هزینه بیشتری نسبت به دیوار سنگی دارند.

  • دیوار سیمانی قیمت متر مربع از 60 تا 140 هزارتومان در ساختمان ها و متراژهای مختلف متغیر میباشد.
  • دیوار سنگی هم از متری 50 تا 80 هزارتومان میباشد که قیمت در متراژ های مختلف فرق دارد.

قیمت خدمات جلوگیری از رطوبت نمای ساختمان بستگی به جنس نما دارد. نماهای سیمانی و سنگی جزو راحت ترین نماها هستند که میتوان کار را خیلی خوب در اورد. نماهای کامپوزیتی و شیشه ای هم دردسرهای خودشان را دارد. قیمت انجام کار را میتوان به صورت بازدید اعلام کرد و باید حتما نما بازدید شود چه از طریق عکس و چه بازدید حضوری.

رفع رطوبت دیوار سیمانی در فصل زمستان
رفع رطوبت دیوار سیمانی در فصل زمستان

 

 

جلوگیری از نفوذ رطوبت به ساختمان با طناب بدون داربست

از بین بردن رطوبت دیوار به دلیل حساس بودن باید با طناب اجرا شود. بدون داربست میتوان به تمام نقاط دیوار در ارتفاع دسترسی داشت و به راحتی هرجایی که باز است و اب نفوذ میکند با چسب اب بندی جلوی ان را گرفت.

طناب کاران برای از بین بردن رطوبت از سیمان و پودر سنگ و چسب استفاده میکنند و با مخلوط کردن انها و مالیدن روی سطح سیمانی دیگر از رطوبت و نفوذ اب خبری نیست.

مطلب پیشنهادی ما  =   پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

 

تضمین جلوگیری از ورود رطوبت با جهان فرود

با خیال راحت خدمات  اب بندی نما  را به شرکت جهان فرود بسپارید و برای راحتی خیال شما تضمین ده ساله برای این خدمات خدمت شما میدهیم. این تضمین به صورت بی قیدو شرط میباشد و اگر در ان نقطه از جایی که عایق کاری کردیم اب مجدد نفوذ کند ما موظف هستیم تا انرا مجدد تعمیر کنیم.

 

از بین بردن نم و رطوبت دیوار
از بین بردن نم و رطوبت دیوار

 

 

قیمت راپل

رطوبت عامل خرابی ساختمان است؟

رطوبت یکی از عوامل تخریب ساختمان و دیواره ای نمای داخلی اپارتمان میباشد که راه حل بسیار ساده ای دارد. برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به ساختمان باید حتما مشکل را از بیرون ساختمان پیگیری کنید. رطوبت کم کم نفوذ میکند و از سطح نمای بیرونی به داخل ساختمان نفوذ میکند. بیشترین زمان ورود اب به داخل ساختمان در فصل زمستان میباشد و باید قبل و بعد بارندگی از ورود اب نما را با چسب های نانو  بپوشانید.

 

از بین بردن رطوبت خانه در زمستان

برای از بین بردن رطوبت خانه که منشا ان نمای ساختمان میباشد نیاز به فردی دارید که بتواند با داشتن علم نانو و چسب های اب بندی نما راه نفوذ رطوبت را ببندید.

علت رطوبت خانه در زمستان

نمای ساختمان به دلیل باز بودن بخشی از نما یا کل نما اب به راحتی به داخل ساختمان نفوذ میکند و علت ان باز بودن سنگ و ترک های نما میباشد.

شدت بارش زیاد باران نیز یکی از عوامل نفوذ رطوبت به داخل خانه میباشد.

 

 

مطلب پیشنهادی ما

 

پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج

 

آیا می دانید پوشش ضد رطوبت دیوار یکی از موثرترین و بهترین روش های جلوگیری و مانع از ورود نم و رطوبت به داخل ساختمان می باشد؟

آیا اطلاع دارید پوشش های ضد رطوبت در انواع مختلفی با کیفیت و کاربرد متنوعی تولید و عرضه می شوند؟

آیا می دانید برای خرید مناسب ترین و مرغوب ترین پوشش ضد رطوبت به کجا باید مراجعه کنید؟

 

لطفا با ما همراه بوده و اطلاعاتی بسیار مفید در خصوص راه های جلوگیری از نفوذ رطوبت به ساختمان و انتخاب بهترین پوشش ضد رطوبت به دست آورید.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که گریبانگیر بسیاری از افراد جوامع مختلف می باشد نشت رطوبت و نم باران به نمای داخلی ساختمان بوده و این موضوع برای تمامی کاربران و مخاطبان از پر دغدغه ترین معضل ها شناخته می شود که به منظور جلوگیری از ورود آب از پنجره های آهنی یا سنگی  می توانید از انواع پوشش ضد رطوبت دیوار استفاده کنید که با توجه به انواع سلیقه ها شاهد تولید و ارائه پوشش های مختلفی برای مانع از نفوذ و ورود آب به داخل ساختمان می باشیم.

در نظر داشته باشید که کوتاهی در رفع این مشکل می تواند خسارت های مالی جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

 

پوشش ضد رطوبت نمای ساختمان

با توجه به انواع پوشش ضد رطوبت دیوار می توان با معرفی پوشش اپوکسی که یکی از بهترین و پرکارایی ترین انواع عایق های ضد رطوبت می باشد مناسب ترین و درجه یک ترین گزینه را پیش روی شما قرار دهیم کاربران و مخاطبان می توانند به منظور کسب اطلاعاتی از کیفیت و کاربرد این پوشش به وب سایت پیش روی وارد شوند.

همانطور که آگاه هستید شرکت های بسیاری در زمینه ارائه خدماتی در خصوص پوشش های ضد رطوبت فعالیت می کنند که در این میان شرکت ما به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین ارائه دهندگان پوشش ضد رطوبت با مناسب ترین جنس و قیمت توانسته است نظر و رضایت مشتریان و خریداران را به دست آورد.

جلوگیری از نفوذ رطوبت به ساختمان، پوشش ضد رطوبت دیوار

همانطور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم ورود رطوبت آب باران و برف از فضای خالی بین پروفیل دور پنجره و دیوار از معضل های بسیار جدی به شمار می رود که نمای داخلی ساختمان را تهدید می کند و مقادیر چشمگیری آب از این بخش ها وارد ساختمان شده و به منظور جلوگیری از وقوع این اتفاق کاربران و مخاطبان می توانند علت این امر را بررسی نموده و اقدامات لازم جهت مانع از ورود رطوبت را انجام دهند.

توجه داشته باشید که قبل از استفاده از پوشش ضد رطوبت دیوار بهتر است دلیل و علت نشت رطوبت را بدانید تا در قسمت های دیگر ساختمان نیز قبل از ورود رطوبت به داخل نما جلوگیری بعمل آورید.

به هر دلایلی اگر موفق به جلوگیری از نشت آب به داخل ساختمان نشوید در این صورت آسیب های جدی در پی خواهد داشت که اغلب مواقع جبران این خسارت می تواند هزینه های بسیار زیادی را به همراه داشته باشد که خارج از توان مالی مخاطبان می باشد.

در ادامه مقاله در خصوص علت و دلایل ورود آب به نمای داخلی صحبت  خواهیم کرد لطفا با ما همراه باشید.

از بین بردن رطوبت خانه در زمستان ، پوشش ضد رطوبت دیوار

رطوبت و نم می تواند به قدری مخرب عمل کند که از بین بردن رطوبت خانه در زمستان و جلوگیری از نشت آب به داخل نما را حیاتی می سازد.

با انتخاب و خرید بهترین پوشش ضد رطوبت دیوار می توان از از وقوع ضررهای هنگفت به ساختمان و نمای داخلی جلوگیری کرد. تغییر رنگ دیوارها، پوسته شدن گچ دیوار، به وجود آمدن باکتری ها و قارچ ها، پدید آمدن کپک در گوشه های نم زده، ترک ترک شدن گچکاری، بوی بد، خرابی دیوار، آسیب دیدگی روی دیوار، تاثیر مخرب بر لوازم الکترونیکی منزل و … از جمله تخریب هایی می باشد که به دلیل ورود و نشت آب به داخل ساختمان مشاهده می گردد که می توان نتیجه گرفت از بین بردن رطوبت خانه در زمستان و استفاده از پوشش ضد رطوبت دیوار چه اهمیتی را داراست.

علت رطوبت خانه در زمستان، پوشش ضد رطوبت دیوار

نشت آب به داخل ساختمان به علاوه از خسارت هایی که به دنبال دارد می تواند برای برخی از افراد که دارای بیماری هایی چون حساسیت های ریوی و آسم هستند مشکلاتی را ایجاد کند هم چنین می تواند سبب تشدید بیماری افراد نیز شود .

از این رو  استفاده از پوشش ضد رطوبت دیوار برای افرادی که با مشکل نشت آب مواجه هستند بسیار مفید بوده و در کشورهایی که دمای هوا به زیر صفر درجه می رسد این موضوع بسیار مشاهده می شود چرا که به دلیل یخبندان و انجماد آب نفوذ کرده به نما پس از انبساط سبب ترکیدگی دیوارها خواهد شد.

 

علت رطوبت خانه در زمستان به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  بارش باران یا شستن نمای ساختمان
–          نفوذ آب از راه درزهای نمای ساختمان
–          پایین بودن کیفیت پاییت لاستیک اطراف شیشه ها به دلیل آب بندی ضعیف سبب راه یابی آب می شود
–          اجرای غیر استاندارد اتصال پنجره به پروفیل
–          نفوذ آب به دلیل نشت لوله کشی ساختمان
–          وجود خانه در منطقه ای جغرافیایی با رطوبت بالا
خرید اینترنتی پوشش ضد رطوبت دیوار

کاربران و مخاطبانی که به دنبال خرید پوشش ضد رطوبت دیوار هستند می توانند به صورت آنلاین با ورود به وب سایت رسمی ما که یکی از بهترین کسب و کارهای فعال در این حوزه می باشد این عایق را در کیفیت و کارایی قابل توجهی خریداری و مورد استفاده قرار دهند.

هم چنین به منظور کسب اطلاعات از مشخصات محصول با برقراری تماس با همکاران پشتیبانی ما پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نموده و با توجه به نرخ قیمت مشخص شده بر انواع متنوع پوشش ضد رطوبت دیوار مناسب ترین گزینه را در اولویت انتخاب خود قرار داده و سفارش خود را به ثبت رسانده و با پرداخت آنلاین هزینه، محصول را از درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *