جهان فرود متخصص در انجام خدمات نمای ساختمان اعم از ترمیم دیوار سیمای و تعمیر ترک عمقی میباشد. دیوار نمای ساختمان از جنس سیمان به دلایل مختلفی به مرور زمان ترک میخورد و ترکهای عمیقی روی دیوار برجای میگذارد.

ترمیم نمای سیمانی و تعمیر ترک عمق دیوار در تهران و کرج

جهان فرود متخصص در انجام خدمات نمای ساختمان اعم از ترمیم دیوار سیمای و تعمیر ترک عمقی میباشد. دیوار نمای ساختمان از جنس سیمان به دلایل مختلفی به مرور زمان ترک میخورد و ترکهای عمیقی روی دیوار برجای میگذارد. ترمیم ترک دیوار سیمانی از خدمات شرکت جهان فرود در تمامی استان های ایران میباشدکه از جمله  انها تهران و کرج و شمال کشور مباشد.

دلایل ترک خوردن دیوار سیمانی و ترک های عمقی عجیب در بدنه ساختمان

دلایل زیادی دارد که ترک روی دیوار سیمانی به وجود می اید. یکیاز انها استفاده جنس بد روی دیوار گچی که باعث ترک های زیادی میشود. دلیل دوم ترک روی دیوار سیمانی نشست ساختمان است که به صورت طبیعی در چند سال اول ساختمان ها ایجاد میشود. دلیل سوم هم زلزله و پس لرزه های طبیعی هستند که ترک روی دیوارها ایجاد میکنند. 

دلایل رفع سریع ترک روی دیوار سیمانی

ترک ها باعث خرابی های زیادی میشوند که باید هرچه سریعتر انها را رفع کنید. پس از بارندگی اب از ترک ها به داخل نما نفوذ میکند و باعث نم زدگی دیوار گچی شما میشود که سریعا باید رفع گردد چون پس از مدتی ممکن است کل دیوار ریزش کند. نفوذ گردو غبار و گرما و سرما به داخل سرما یکی دیگر از دلایل ترمیم دیوار سیمانی میباشد. زشت شدن نمای داخل خانه دیگر دلیل ترمیم دیوار سیمانی میباشد.

روش ترمیم ترک دیوار سیمانی با طناب و بدون داربست در جهان فرود

ترمیم ترک ها باید حتما از بیرون انجام شود و این نیاز به یک راپل کار متخصص در این ضمینه دارید. ابتدا ژل بتن را درون ترک تزریق میکنیم و در ادامه روی انرا نیز با مواد پر میکنیم تا هم از عمق و از بیرون دیوار دوباره بهم بچسبد. در قسمت اخر نیست یک دست کل دیوار از مواد مرغوب سوباش زده میشود تا ترمیم دیوار سیمانی پایان یابد. در ادامه بگویم که کار ما به صورت ضمانتی میباشد و ده سال درون قرارداد تضمین قید میشود.

قیمت ترمیم دیوار سیمانی و پر کردن ترک عمقی

برای استعلام قیمت ترمیم دیوار سیمانی و رفع ترک عمقی دیوار سیمانی باید حتما تماس بگیرید. تماس بگیرید تا قیمت دقیق را به شما بگویم و طریقه انجام کار را هم به شما توضیح بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *