جلوگیری از ورود کبوتر داخل پاسیو و نورگیر

جلوگیری از ورود پرنده ها به داخل پاسیو با توری مرغی با طناب و بدون داربست

برای اینکه از ورود کبوتر و پرنده های مزاحم جلوگیری کنیم باد با توری پاسیو را ببندیم تا راه نفوذ و جلوی زادو ولد این نوع حیوانات را بگیریم. برای  بستن پاسیو   نیاز به یک  راپل  کار ماهر دارید تا به صورت بدون داربست این خدمات را برای شما شهروندان تهران و کرج انجام بدهد.

شرکت نصب توری و جلوگیری از ورود پرنده

امروزه شرکتهای معتبر خدمات نما در سراسر کشور کارهای مختلفی را برای آرامش و راحتی کار صاحبان ساختمانی انجام می دهند. یکی از این کارها  نصب توری مرغی گالوانیزه  ضد زنگ می باشد که به کمک نیروهای ماهر و متخصص آموزش دیده در بخش ارتفاعات ساختمانی با ابزار استاندارد و بدون داربست و به کمک طناب محکم نصب می گردد.

شستشوی پاسیو به صورت رایگان قبل از جلوگیری و نصب توری

شرکت جهان فرود شستشوی پاسیو و نورگیر را به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه انجام میدهد. شما هم میتوانید جلوی ورود کبوتر را بگیرید و هم پاسیو خود را بشورید تا از کثیفی نجات پیدا کنید.

ورود کبوتر و ثلب اسایش سما عزیزان

گاهی اوقات ورود پرندگان به فضای داخل پاسیو ،نورگیر یا حیاط خلوت، بالکن آرامش ساکنین ساختمانی را به هم میزند به طوری که این افراد به ناچار از شرکتهای معتبر خدمات نما برای چاره اندیشیدن درباره ی راه کاری برای جلوگیری از ورود این پرندگان مزاحم به درون ساختمان درخواست می نمایند. ورود پرندگان به فضای درون ساختمان با آلودگی، سروصدا، ریزش پر و فزولات و نهایت ایجاد میکروب و کثیفی همراه است که فضای درونی ساختمان را زشت و آلوده می نماید.

اما نیروهای ورزیده ی با تجربه برای ممانعت از این مشکلات راه چارهایی را ارائه می کنند که به کارگیری این موارد باعث برطرف سازی حل مشکلات و ممانعت از ورود پرندگان خواهد شد. در ادامه ی مطالب در این باره به بررسی بیشتری خواهیم پرداخت.

 

جلوگیری از ورود کبوتر در تهران و کرج
جلوگیری از ورود کبوتر در تهران و کرج

 

قیمت بستن درز انقطاع بین دو ساختمان

توری مرغی چیست؟

توری مرغی بیشترین میزان کاربرد را در صنعت ساخت و ساز دارد در زیرسازی هایی که به کمک کاشی و گچ کاری و در ستون ها به عنوان پوشش، همچنین محافظ و ثابت کننده پشم شیشه برای عایق بودن و ایزوله شدن سقف و کاربردهایی در کشاورزی از جمله حصار کشی جهت پرندگان کوچک و ..مورد استفاده قرار می گیرد. توری مرغی دارای مشخصات ویژه ای است اندازه ی چشمه یا همان سوراخهایی که توسط دستگاه بافته می شود. پرکاربردترین سایز چشمه 3/4 می باشد. به صورتی که اگر در بازار مشتریان درخواست خرید توری مرغی داشته باشند به چشمه ی 3/4 تعبیر می گردد.

توضیحات جلوگیری از ورود کبوتر

امروزه اکثر ساختمان ها آپارتمانی می باشند و خانه های آپارتمانی احتیاج به پاسیو و نورگیر دارند به همین دلیل که آپارتمان ها یک محیط بسته می باشند باید یک فضای نورگیر برایشان به هنگام نقشه کشی و ساخت در نظر گرفته گردد. از آنجا که خانه های امروزی دارای متراژ کمتری هستند و برای زوج های جوان در نظر گرفته می شوند. یک خانه نقلی و بسیارکوچک ممکن است از پنجره ها نورگیری مناسب نداشته باشد. به همین علت برای دلنشین تر کردن خانه از پاسیو استفاده می گردد.

 

قیمت اب بندی نمای ساختمان

قیمت توری مرغی برای جلوگیری از ورود پرنده ها به حیاط خلوت

اندازه ی چشمه و دیگری ضخامت وایر بر روند قیمت گذاری بر روی این محصول موثر خواهند بود. هر اندازه ضخامت وایرها بیشتر باشد قیمت بالاتر می رود. زیرا ضخامت بیشتر با وزن بیشتر همراه خواهد بود.این توری بر اساس مترمربع فروخته می شود. بر همین اساس وزن هر مترمربع افزایش می یابد و در نتیجه قیمت هر متر مربع هم افزایش خواهد یافت .اما هر اندازه چشمه ها درشت تر باشد میزان مفتول استفاده شده کمتر و وزن کمتری را خواهیم داشت.
نکته: توری مرغی چینی از گالوانیزه سرد ساخته می شود. این نوع از گالوانیزه ارزان تر از نوع گرم می باشد. اما کیفیت کمتری نسبت به محصول مشابه داخلی دارند.

جلوگیری از ورود پرنده با طناب و بدون داربست

امروزه استفاده از طناب محکم و بدون داربست در مقایسه با استفاده از روش سنتی قدیمی داربست دارای مزایای زیادی می باشد. به همین علت شرکتهای معتبر خدمات نما برای انجام خدمات مختلف در بخش ارتفاعات ساختمانی استفاده از طناب محکم و استاندارد را به مشتریان عزیز پیشنهاد می کنند زیرا استفاده از طناب، بدون داربست از سرعت قابل توجهی در انجام کار در ارتفاعات بر خوردار است 2_هزینه ی کمی در مقایسه با نصب و برداشت داربست دارد 3- زمان و انرژی را بیهوده از دست نخواهیم داد و با وقت کمتری کارها به سرعت انجام می گردد.4-امنیت کاری در استفاده از طناب بیشتر از داربست می باشد و کارگر ماهر با خیال آرامش و اطمینان کافی به کار در بخش ارتفاعات مختلف ساختمانی می پردازد. زیرا پیش از انجام کار در ارتفاعات از سوی شرکت خدمات نمای معتبر و کارفرما بیمه شده و آموزش های لازم برای کار در ارتفاعات را به خوبی دیده است و پس از گذراندن دوره های آموزشی موفق به کسب مدرک بین المللی کار در ارتفاع شده است.
اهمیت دوام نصب توری مرغی امری است که به مدت زمان هدف شما جهت نگهداری از بالکن ساختمان دارد. در بین انواع توری، توری های پلاستیکی به خاطر عدم مقاومت کافی در برابر شرایط جوی و تابش خورشید، کم ترین دوام را دارند و پس از آنها توری های گالوانیزه و سپس فنس ها بیشترین دوام را در نمای ساختمان دارند. وزن توری ها هم بستگی به جنس متغیر است بهتر است که وزن متعادلی را برای نصب توری مرغی در نظر بگیریم.

قیمت کار در ارتفاع برای نصب توری

مراحل اجرای نصب توری مرغی نورگیر برای جلوگیری از نفوذ پرنده ها

برای جلوگیری از ورود کبوتر به داخل پاسیو و نورگیر و حیاط خلوت باید از نصب توری مرغی توسط نیروهای متخصص و با تجربه کار در ارتفاع استفاده نمایید. این افراد ماهر طی انجام مراحلی توری مرغی را طوری نصب می کنند تا از ورود پرندگان و آلوده کردن نورگیر جلوگیری به عمل بیاید.
1-نیروی متخصص با تجربه پیش از انجام کار نورگیر یا حیاط خلوت را شست و شوی کامل می دهند.اما در صورت احتیاج سمپاشی کامل محیط پیش از نصب توری مرغی انجام می دهند. این کار به خاطر پاکسازی کامل محیط از فزولات پرنده، آلودگی محیط بر اثر رفت و آمد پرنده و تمیز ساختن محیط از پر و گرد و غبار خواهد بود.
2_بستن راه پرنده با توری مرغی و گالوانیزه: به این صورت که شاسی کشی با آهن یا سیم بکسل در سقف نورگیر جهت بستن ابتدای توری مرغی، می توان سقف نورگیر را با ورق های ایرانیت ،گالوانیزه یا پلی کربنات پوشاند.
3-متراژ نمودن ابعاد و اندازه ی پاسیو برای نصب توری مرغی یکی از مواردی است که برای نصب دقیق توری مرغی بر روی پاسیو دارای اهمیت می باشد. که این کار توسط نیروی متخصص و حرفه ای کار در ارتفاع انجام می شود.
4-برای جلوگیری از ورود کبوتر به داخل پاسیو و نورگیر و حیاط خلوت تیم ارتفاع کار باید توری مرغی را بر روی دیوار آویزان و سپس نصب نمایند. این کار توسط ابزار مخصوص نصب توری پیچ، رولپلاک و واشر صورت می گیرد. این کار برای محکم کاری توری پس از نصب بر روی سنگهای نمای ارتفاع انجام می گردد.
نکته: توری مرغی باید صاف نصب شود و فاصله ی پیچ ها بالاتر از 30 سانتی متر نباشد.
5-تیم ارتفاع کار با دقت کافی کار را به این صورت انجام می دهند که اگر عرض پاسیو بیش از عرض توری باشد باید توری ها را کنار هم قرار داده و آنها را به شکلی به هم وصل نمود که سوراخی برای داخل شدن پرندگان به درون ساختمان وجود نداشته باشد. توجه داشته باشید انجام عملیات نصب توری مرغی کاری حرفه ای و تخصصی است و تنها افراد آموزش دیده از سوی شرکت از عهده ی چنین کاری بر خواهند آمد.

نماشویی بدون داربست

 

توری مرغی از چه چیزی تولید می گردد؟

توری مرغی از مفتول های نازک و انعطاف پذیر فولاد ساخته می گردد. اما به خاطر گالوانیزه شدن، در مقابل شرایط بد آب و هوایی دارای مقاومت بالایی می باشد. ویژگی گالوانیزه بودن توری با روکش فلز زینک باعث عدم خوردگی و زنگ زدن مفتول می گردد.

کاربرد توری مرغی

یکی از فواید استفاده از توری مرغی، ایجاد موانع داخلی درجهت کنترل حیوانات درون محوطه می باشد. همان طور که از نام توری مشخص است از این نوع توری برای حفظ و نگهداری مرغ و حیوانات اهلی کوچک هم می توان استفاده نمود. کاربرد دیگر استفاده از توری مرغی در جهت جابه جایی پرندگان کوچک با ساخت قفس می توان استفاده نمود. کاربرد دیگر توری مرغی مرزگذاری بین بوته های گیاهی مزرعه می باشد.

انواع جنس توری مرغی

مفتول گالوانیزه گرم
بیشتر توری مرغی های تولید ایران از جنس گالوانیزه ی گرم می باشند. توجه کنید این مدل آبکاری استقامت توری را افزایش می دهد و ضمانت ماندگاری تا سالها را برایتان ایجاد می نماید.
گالوانیزه سرد
بیشتر محصولات کشورچین از نوع آبکاری سرد برای افزایش مقاومت توری مرغی استفاده می کنند. از این مدل از توری ها به علت مقاومت کمتر در مناطق گرمسیر استفاده می کنند.
توری مرغی pvc
جنس این مدل از توری علاوه بر زیبایی بیش از اندازه ،دارای مقاومت زیادی در برابر ضربات می باشد و از فولاد گالوانیزه ساخته شده است و با پوشش pvc محافظت شده است.

نصب تور مرغی با طناب

 

مزایای استفاده از توری مرغی در ایران چیست؟

بستن راه پرنده با توری مرغی و گالوانیزه برای جلوگیری از خسارت به ساکنین ساختمانی از سوی تیم ویژه ارتفاع کاران شرکت پیشنهاد می شود. اما مزیت استفاده از توری مرغی ویژگی منعطف پذیر بودنش، نصب بسیارآسان و راحت، قیمت مقرون به صرفه و مناسب، بسیار مناسب برای فعالیت های کوچک، استقامت زیاد، خاصیت ضدخوردگی باعث شده تا در ایران طرفداران بسیاری داشته باشد.

آیا توری مرغی از ورود جوندگان ممانعت به عمل می آورد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. زیرا توری مرغی تنها از ورود حیوانات بزرگتر مثل پرنده از چشمه هایش جلوگیری می نماید اما درمورد حیوانات کوچکتر مثل موش یا جوندگان ریز نمی تواند از ورودشان به داخل جلوگیری نماید.

 

نصب توری مرغی با طناب، بهترین روش

کار در ارتفاع با طناب مناسبترین روش برای نصب توری مرغی برای نورگیر ساختمان می باشد. اما انجام کار با طناب نیازمند داشتن زیر ساختی مناسب در ساختمان به خاطر بستن طناب ها یا به اصطلاح کارگاه و نیروی آموزش دیده کار در ارتفاع می باشد. زیرا تنها نیروهای ورزیده دوره دیده توان بالا رفتن از ارتفاعات مختلف ساختمانی را به بهترین شکل ممکن دارا می باشند. اما با رعایت همه ی موارد استاندارد کار در ارتفاع با طناب به کمک مجری کار، این روش یکی از امن ترین راهها برای نصب توری مرغی برای بالکن و نورگیر ساختمان می باشد.

 

نصاب توری مرغی کیست؟

نصاب توری مرغی فردی آموزش دیده و توانمند است که دوره ی کار در ارتفاع با طناب راپل را از پیش دیده است و به کمک طناب از ارتفاع آویزان می شود و در طول مسیر اقدام به بستن توری مرغی می نماید. این فرد به طور حرفه ای عمل می نماید و در جایی که نیاز است، توری مرغی را با سیم مفتول به هم می بافد تا هیچ گونه درز، سوراخی برای ورود پرندگان به درون محوطه ی پاسیو، نورگیر، حیاط خلوت نباشد.

 

بستن دیواره پاسیو

برای بستن پاسیو و پوشاندن حیاط خلوت از توری مرغی فلزی استفاده می شود. نخست باید توری مرغی را به وسیله ی سیم های مفتولی گالوانیزه بهم ببافیم. توجه کنید نوع توری مرغی باید فلزی باشد. چون بر اثر تابش نور خورشید اگر پلاستیکی باشد خراب و شکننده خواهد شد.

 

نوع بافت توری مرغی حیاط خلوت

نوع بافت توری مرغی به طور حتم باید از نوع بافت کارخانه ای باشد یعنی باید بافت آن بهم تابانده شود تا موقع نصب بافت جدا نگردد و یه موقع باز نگردد زیرا اگر سوراخی شبیه به روزنه ایجاد شود به راحتی پرنده می تواند به درون وارد شود و انگار کاری اصلا انجام نشده است. برای بافت توری مرغی آنها را کنار هم قرار دهید به اندازه ی 2 سانتی متر بر روی هم قرار می دهیم و سیم مفتول را از لابه لای آن رد می کنیم. توجه کنید سیم مورد کاربرد برای بافت توری مرغی ضد زنگ گالوانیزه می باشد به این علت که از خرابی آن پیشگیری به عمل بیاید.

 

نماشویی دیوار پاسیو

 

توری فرنگی چیست؟

یکی از انواع توریهای بافتی پرمصرف و دارای طرفدار که در مصارف گوناگون بسیار پر کاربرد است .کاربرد این مدل از توری برای ایجاد حصار برای محل پرورش مرغ و پرندگان، حصار باغ ها، باغچه ها ،درصنعت و ساختمان سازی برای سقف سوله ها، دور ستون ها، ایجاد نوعی حفاظ برای جلوگیری از سقوط مصالح و تجهیزات مورد کاربرد می باشد.

 

مشخصات توری فرنگی

توری فرنگی از لحاظ ظاهری، نحوه ی بافت، شکل چشمه ها خیلی شبیه به توری مرغی می باشد. توری فرنگی دارای چشمه های لانه زنبوری یا 6 ضلعی می باشد. توری فرنگی از نظر قطر مفتول از توری مرغی ضخامت بیشتری دارد.همچنین به علت دارا بودن وزن سبک، دارای قیمت مقرون به صرفه ای می باشد. توری فرنگی از نظر پوششی به 2 صورت گالوانیزه ی گرم و سرد در بازار موجود می باشد. توری فرنگی به خاطر این که بیشتر در فضاهای باز مصرف می شود و به خاطر این که مرتب در معرض رطوبت، آفتاب، باد، باران و سایر عوامل جوی قرار دارد به همین علت از نوع گالوانیزه ی گرم آن باید استفاده کرد تا در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی دارای استقامت و دوام بالاتری باشد.

 

مشخصات فنی

توری فرنگی دارای ظاهری زیبا می باشد و کاربرد آن این است که از ورود موجودات موذی به داخل قفس پرندگان جلوگیری می نماید.چشمه های آن طوری است که در عین حال هوا به راحتی در حال رفت و آمد است. و از ورود آب جلوگیری نمی کند و در موارد آتش سوزی از ورود آب جهت خاموش کردن آب جلوگیری نمی کند.

 

قیمت عایق دیوار و پنجره

 

عوامل موثر بر قیمت توری فرنگی

باید بگوییم که قیمت توری فرنگی به عوامل مختلفی مانند اندازه ی چشمه توری، وزن طاقه، عرض آن ،نوع گالوانیزه، تعداد سفارش بستگی دارد. این عوامل بر افزایش یا کاهش قیمت توری فرنگی تاثیرگذارند. اما نحوه ی نصب و اجرای توری فرنگی نیاز به تخصص و اجرای خاصی ندارد کمی دقت و تجربه در زمینه ی نصب این محصول را می توان نصب نمایید و از همه ی مزایای ویژه ی آن به خوبی بهره مند شوید.
شرکتهای خدمات نمای معتبر در سراسر کشور آماده ی انجام انواع خدمات مختلف در بخش ارتفاعات ساختمانی می باشند. بیشتر این شرکتها دارای مشاوره رایگان و بازدید از محل ساختمانی می باشند. صاحبان ساختمانی طی تماسی که با این شرکتها دارند. خواستار کمک و ارائه ی بهترین نوع پیشنهاد و راهنمایی برای رفع مشکل رفت و آمد پرندگان مزاحم به درون بالکن، پاسیو، حیاط خلوت و نورگیر می باشند. این پرندگان زمینه ی ایجاد آلودگی بسیار و به وجود آوردن امراض مختلف را در کوتاه مدت برای ساکنین ساختمانی خواهند داشت. تیم ویژه ی ارتفاع کار با ابزار استاندارد و به کمک طناب محکم بهترین راه حل را برای رفع این معزل پیشنهاد خواهند کرد و آن استفاده از توری مرغی گالوانیزه می باشد که راه ورود پرندگان به درون را به آسانی خواهد بست. با این روش ساکنین به نوعی آرامش خاطر دست خواهند یافت.

 

جمع بندی
امروزه استفاده از روش قدیمی داربست به نسبت گذشته کمرنگ شده است و به جای آن استفاده از روش نوین و پرطرفدار استفاده از طناب محکم، بدون داربست رواج یافته است. البته استفاده از طناب محکم و تسلط بر آن کار هر شخص عادی نیست لازمه ی آن داشتن تجربه ی بالا، کسب مهارت ویژه و گذراندن دوره های آموزشی لازم در زمینه ی بالا رفتن از ارتفاعات می باشد. افراد در زمان استفاده از طناب محکم با آرامش خاطر و نوعی امنیت فکری به کار مشغول می شوند زیرا تحت بیمه شرکت هستند و دوره های آموزشی را طی مراحل مختلف گذرانده اند. این افراد متخصص برای انجام کارهای مختلف نمای ساختمانی با در دست داشتن ابزار استاندارد به محل گزارش شده اعزام می شوند و با صرفه جویی در بخش هزینه و سرعت عملکردی بالا، کار نصب توری مرغی را با بهترین کیفیت ممکن و کوتاهترین زمان به خوبی انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *