پوشاندن درز انقطاع

پوشاندن نقاط باز مانده بر روی نمای ساختمان یا بقل کارهای چپ و راست و پشت از کارهای مهم ما در فصل تابستان و هم در فصل زمستان میباشد.

این درزها از کجا به وجود می ایند؟

در ابتدای ساخت و ساز یک ساختمان داربست بسته میشود که بعد از مدت معین که ساختمان ساخته شد از روی نما برداشته میشود.
باز کردن داربست از روی نما باعث به وجود امدن سوراخ هایی میشود که بر اثر مهار کردن این جسم فلزی ایجاد میشود.
به دلیل اینکه وقتی داربست باز میشود دیگر دسترسی به انها وجود ندارد کارفرما باید از طریق راپل یا دسترسی با طناب این کار مهم را انجام دهد.

سوراخ ها روی نما چه مشکلاتی ایجاد میکند؟

ترک و سوراخهای به وجود امده روی نما لانه پرندگانی میشود که برای زندگی در طبیعت مهاجرت میکنند.این پرندگان با فضله های فراوان عامل به وجود امدن حشره های بسیار مضرر مبشوند که میتواند بسیار خطرناک باشد و عامل به وجود امدن بیماری های بسیار خطرناکی شود.

روزنه های ساختمان میتواند اب را به داخل ساختمان هدایت کند تا دیواره های داخلی را برهم بزند و باعث خرج زیاد برای شما بشود.

برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی حتما با ما تماس بگیرید تا در اولین وقت گروه قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را سرساختمان بفرستیم تا با پوشاندن نقاط دسترس به پرندگان و اب زندگی ارامی را به شما هدیه دهیم.

مواد مورد استفاده برای پوشاندن ترک ها و سوراخ های نمای ساختمان؟

در اکثر جاها کارفرما سیمان سفید و پودر خاک سنگ را به ما پیشنهاد میکند اما ما به دلیل تجربه کاریمان پیشنهاد قاطی کردن یک چسب قوی میان این دو را میکنیم تا دیگر ان قسمت بر اثر بارندگی از بین نرود.

چسب کاشی یا انتیک به دلیل خمیر بودن از بهترین نوع ترکیبی با سیمان ها میباشند که ما برای تمام کارهای اببندی از انها استفاده بهینه میکنیم.

چنین خدماتی بدون داربست انجام میگیرد.

برای ورود پرندگان جاهایی ک سیمان نتوان زد از چه چیزی استفاده میکنید؟

در چندین جایی که برای بستن ورود پرندگان یا ترک ها انجام دادیم نصب توری بوده است.مثلا درز انقطاع یک مکانی است که پرنده عاشق لانه سازی در این مکان است و برای جلوگیری از ورود پرنده به این مکان ها از دو طرف روی سنگ یا سیمان توری را با پیچ مخصوص محکم کاری میکنیم.

و در اخر حتمان پرندها را جدی بگیرید تا فرزندانتان یا حتی خودتان دچار مریضی نشوید.

ممنون میشم به این مطلب ما امتیاز بدهید_یا برای دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *