پیچ و رولپلاک پاسیو نما

پیچ کردن سنگ نمای پاسیو نورگیر یا حیاط خلوت در تهران و کرج

جهان فرود متخصص پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نمای پاسیو نورگیر و حیاط خلوت به صورت طنابی و با طناب و بدون داربست میباشد و با این روش سریعا میتوانید مشکل ریزش سنگ را برطرف بکنید.

ریزش نمای پاسیو و نورگیر و حیاط خلوت که جدیدا یک معظل برای مالکین شده است در این مطلب مورد بحث قرار میگیرد و قیمت انجام انرا برای شما توضیح خواهیم داد.

انجام کار درون پاسیو سیمانی
انجام کار درون پاسیو سیمانی

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای پاسیو نورگیر و حیاط خلوت با طناب 

قیمت انجام کارهای نما بدون داربست که در نورگیر هستند به دلیل نبود هوای کافی برای انجام کار بیشتر میباشد. پر شدن خاک و سخت شدن تنفس یکی دیگر از عوامل دشوار بودن کار درون پاسی و نورگیر میباشد. قیمت انجام پیچ رولپلاک در حیاط خلوت به صورت عددی بین ۳ تا ۶ هزارتمان میباشد ولی به دلیل اینکه نورگیر ها درتهران و کرج بسیار برگ نیستند اکثرا به صورت قیمت کنتراتی گفته میشود که بسیار به صرفه برای شما عزیزان میباشد. ولی ما موظف هستیم که برایتان قیمت را بشکافیم و توضیح بدهیم.

 

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای پاسیو، نورگیر، حیاط خلوت

برای پیچ و رولپلاک سنگ نمای پاسیو، نورگیر، حیاط خلوت، قیمت انجام کار بستگی به نوع و حجم کار دارد. نماهای زیر ۲۰۰ متر به هیچ عنوان به شکل متری برآورد و محاسبه نمی گردد. وبا روش کنتراتی محاسبه می شود. نماهای بالای ۲۰۰ متر برای پیچ کردن سنگ از ۱۵ هزار تومان تا ۳۵ هزار تومان قیمت گذاری می شود. در هر صورت مشتری گرامی برای به دست آوردن قیمت دقیق برای کار محکم سازی نمای پاسیو، نورگیر، حیاط خلوت تنها از طریق ارسال عکس به شماره ی واتساپ شرکت خدمات نمای معتبر می تواند قیمت واقعی را به دست آورد. همچنین اعزام مشاور یا کارشناس به محل پاسیو، نورگیر، حیاط خلوت اطلاعات دقیقی را به مشتری عزیز خواهد داد.

 

جلوگیری از ریزش سنگ

جلوگیری از ریزش سنگ های نورگیر پاسیو و حیاط خلوت به صورت طنابی انجام میگیرد. بعد از ساختن ساختمان داخل پاسیو و نورگیر به سختی میشود داربست بست و باید حتما از طریق بدون داربست اقدام کنید تا کارتان با هزینه کمتر و بهتر انجام شود. 

اغلب حیاط خلوت ها از جنس سرامیک میباشند که باید انها را با واشر پیچ رولپلاک کرد تا مجدد ریزش نکنند. بعد از استفاده از واشر میتوان روی انها را با رنگ سرامیک یکی کرد تا دید بدی نداشته باشد.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما  پاسیو و نورگیر و حیاط خلوت ساختمان از موارد مهمی است که درجهت جلوگیری از شل شدن سنگ از نما پس از مدتی از عمر ساختمان و برای جلوگیری از به وجود آمدن خسارت مالی و یا جانی باید صورت گیرد. پیچ و رولپلاک سنگ نمای حیاط خلوت از موارد با اهمیت برای جلوگیری از سقوط سنگ نما می باشد.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نمای پاسیو و نورگیر

 

کیفیت پیچ رولپلاک برای پاسیو و نورگیر

در نظر داشته باشید با اجرای با کیفیت پیچ و رولپلاک نما با راپل  برای پاسیو و نورگیر با پیچ های گالوانیزه و ضد زنگ و بتونه کردن روی سنگ و هم چنین اجرای ماهرانه ی عملیات به کمک نیروی ماهر می توان کار با کیفیت و درجه یک با ماندگاری بالا اجرا نمود. سنگ نمای ساختمان ها شل می شوند و هر زمان احتمال ریزش دارند اما این مشکلات همه با پیچ و رولپلاک نما پاسیو با طناب حل خواهد شد و برای رفع آن نمی توانید به راحتی اقدام نمایید.

زیبایی نمای حیاط خلوت قبل از پیچ و رولپلاک کردن

اگر در نظر بگیرید در طول روز تعداد افراد زیادی از جلوی ساختمان های دارای نمای سنگی عبور می کنند. در حالتی که یکی از سنگ های نمای ساختمان شل شده باشد و صاحب ساختمانی در جریان این موارد نباشد و یا اهمیتی به موضوع ندهد در این صورت مشکل جانی برای افرادی که در پایین ارتفاع در حال تردد هستند به وجود خواهد آمد و آنها را تهدید خواهد نمود. در ادامه ی مطلب درباره ی پیچ و رولپلاک سنگ نمای پاسیو نورگیر و حیاط خلوت با  کار در ارتفاع  به بررسی بیشتر خواهیم پرداخت.

 

پیچ کردن سنگ نمای حیاط خلوت و نورگیر
پیچ کردن سنگ نمای حیاط خلوت و نورگیر

 

پیچ و رولپلاک حیاط خلوت و نورگیر و پاسیو و مزایای استفاده از طناب و بدون داربست

با استفاده از پیچ و رولپلاک بدون داربست و به کمک طناب محکم به طور حتم در کار خود موفق می شوید. زیرا در استفاده از این روش شما هرینه های آتی خود را کاهش دادید و در این امر کمال صرفه جویی در بخش هزینه، انرژی، زمان را داشته اید. کارها در شکل استفاده از طناب با سرعت قابل ملاحظه تر و کیفیت بالاتری انجام می گیرد و امنیت و اطمینان کاری در استفاده از طناب وجود دارد. اما در شکل استفاده از داربست هزینه و زمان بالاتری برای ایجاد و نصب داربست در محل نمای ساختمانی وجود دارد و در ضمن اجرای کیفیت کار و سرعت عملکردی در سطح پایین تر قرار دارد. کوچکترین اشتباه از طرف کارگر باعث سقوطش به پایین ارتفاعات و مرگ حتمیش خواهد شد.

 

پیچ و رولپلاک نما در تهران        –        پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

پیچ و رولپلاک:

عملیاتی در جهت محکم کاری سنگ نمای شل شده از محل نمای ساختمان درجهت جلوگیری از ریزش و سقوط سنگ نما به کمک پیچ گالوانیزه ضد آب و ابزار دریل مخصوص جهت   سوراخ کاری سنگ، که توسط نیروهای متخصص آموزش دیده در ارتفاعات مشخص انجام می گیرد را پیچ و رولپلاک می گویند.
رولپلاک نوعی بست است که روی دیوار نصب می شود .جنس رولپلاک به طور معمول پلاستیک و مخروطی شکل است.

نکته: بهترین نوع پیچ که در اسکوپ کردن سنگ به کار می رود پیچ گالوانیزه است. زیرا در برابر شرایط جوی مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. بهتر است این پیچ ها بر روی بتونه کار گردد.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نمای سرامیکی در نورگیر پاسیو و حیاط خلوت

امروزه در سطح کشور شرکتهای معتبر خدمات نمای زیادی هستند که کار پیچ و رولپلاک سنگ نما از جنس سرامیک را هم به بهترین شکل ممکن بدون داربست و با استفاده از طناب محکم در بخش ارتفاعات انجام می دهند. این شرکتها هر سرامیک که لق و یا ریخته باشد را مانند روز اول ترمیم می نمایند. توجه به این نکته دارای اهمیت است که سرامیک برای نما نباید استفاده شود. اما امروزه می بینیم برای ساختن ساختمان و انجام نما از سرامیک استفاده می شود. بیشتر سازنده های نمای پاسیو و نورگیر را سرامیک می کنند که کار بسیار اشتباهی می کنند. علت این اشتباه در این است که سرامیک نوعی سنگ ظریف و نازک است که با ضربه ی کوچکی سریع شکسته و خرد می گردد.

نکته: برای محکم سازی سرامیک باید بصورت بسیار هوشمندانه آن را توسط نیروهای ماهر و با تجربه ی دوره دیده پیچ رولپلاک کرد و در صورت عجله و بی دقتی در کار سرامیک درجا خواهد شکست.

 

 

روش اجرایی پیچ و رولپلاک سنگ نمای پاسیو، نورگیر و حیاط خلوت به چه صورت می باشد؟

در پاسخ به این سوال باید عنوان نمود که با چندین روش سرامیک را مقاوم سازی می نمایند که شرکتهای معتبر خدمات نما از این روش ها چیز اصولی را انجام می دهند.این شرکتها برای عملیات محکم سازی نمای پاسیو، نورگیر و حیاط خلوت در مواردی که از سرامیک استفاده شده باشد. پیچ و رولپلاک و واشر را در کنج سرامیک ها می زنند. با این کار دیگر سرامیک خورد نمی شود و در نتیجه سالم می ماند. اما در بعضی جاها که سرامیک خیلی محکم باشد این نیروهای با تجربه وسط سرامیک پیچ می زنند. اما به شرطی که هیچ لقی نداشته باشد. درضمن این نیروی ماهر از واشر گالوانیزه برای انجام تثبیت سرامیک استفاده می کنند تا مبادا زنگ نزند و نما بدشکل نگردد.

نکته: درنورگیرها و پاسیوها ۸۰ درصد بیشترین میزان ممکن سرامیک کار می شود و این می تواند برای واحدی که در بخش هم کف قرار دارد خطرآفرین باشد. سرامیک در بیشتر موارد تیکه تیکه ریزش می نماید. پس از نشت ساختمان سرامیک ها جابه جا می شود و به مرور ریزش آغاز می گردد.
نکته: اگر سنگی قابلیت رولپلاک کردن را نداشته باشد از چسب های مرغوب مانند: مگامکس، پلی یورتان، اپوکسی و ..برای محکم نگه داشتن سنگ نماها و جلوگیری از خطر سقوط و افتادن آنها می توان استفاده نمود.

 

اب بندی نما در تهران و کرج

 

چرا سنگ نمای پاسیو، نورگیر، حیاط خلوت باید پیچ و رولپلاک گردد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم نمای پاسیو، نورگیر، حیاط خلوت هم مانند نمای بیرونی ساختمان پس از مدتی تحت عوامل محیطی مختلف مانند: آب، نفوذ رطوبت به داخل سنگ، زلزله، گرما و سرمای شدید و ..ممکن است دچار تنش شود و سپس ریزش را در بر داشته باشد. برای جلوگیری از این اتفاق و برای مقاوم سازی سنگ پاسیو، نورگیر و حیاط خلوت در برابر این موارد و جلوگیری از خطرات پرتاب و ریزش سنگ به پایین ارتفاعات و جلوگیری از خسارت مالی و جانی کار پیچ و رولپلاک سنگ نمای پاسیو ،نورگیر و حیاط خلوت توسط کادر حرفه ای کار در ارتفاع بدون داربست صورت خواهد گرفت.

 

نماشویی

عمر پیچ و رولپلاک روی نمای پاسیو و نورگیر

استفاده از پیچ و رولپلاک بر عمر سنگ در نمای پاسیو و نورگیر می افزاید. همچنین به کمک رولپلاک در زمان زلزله های خفیف، وزش های باد شدید، سنگ نما ثابت بر جای خود باقی خواهد ماند و هرگز ریزش نمی کند. استفاده از پیچ و رولپلاک باعث حفظ و زیبایی نمای ساختمان در بخش پاسیو ،نورگیر، حیاط خلوت خواهد شد. درضمن استفاده از پیچ و رولپلاک پیش از بستن توری مرغی در بخش پاسیو، نورگیر، حیاط خلوت برای محکم ساختن سنگ و جلوگیری از ریزش آن امری ضروری می باشد.

 

کنیتکس نما      –    سیمانکاری ساختمان      –     نماشویی با طناب     

 

پیچ و رولپلاک پاسیو و نورگیر سرامیکی

بیشتر نماهای نورگیر و پاسیو را از سرامیک میپوشانند و دلیل ان هم ارزانی سرامیک مسبت به سنگ میباشد که به دلیل کم کاری سازنده انجام میشود. برای محکم سازی حیاط خلوت سرامیکی باید از واشر و پیچ استفاده کرد تا به دلیل شکننده بودن سرامیک از روی سر پیچ عبور نکند و مجدد ریزش نکند.

جمع بندی

بهتر است بدانید پیشگیری بهتر از درمان کار است. اگر پیش از ریزش و سقوط سنگ، عملیات پیچ و رولپلاک را به دست افراد متخصص و کارآمد بسپارید در آینده دچار خسارتهای مالی و جانی نخواهید شد. سنگ به نوعی در ارتفاع قرار دارد و به دلیل بی توجهی بعضی از ساکنین ساختمان بیشتر آنها دچار خسارت های وحشتناک می شوند که اگر پیش از ریزش پیچ و رولپلاک شوند به آسانی قابل پیشگیری خواهند شد. همواره ریزش سنگ به یک معظل برای مالکان تبدیل شده است و خواب شب را از آنها گرفته است. زیرا اگر سنگی ریزش کند باید همه ی کمال خسارت مورد نظر را بپردازند. به طور کلی اگر پیچ و رولپلاک سنگ نما توسط شرکتی معتبر انجام شود دیگر به هیچ عنوان ریزش نمی کند. از همه ی موارد گفته شده پیچ و رولپلاک سنگ نمای سرامیک پاسیو، نورگیر، حیاط خلوت دارای اهمیت بالا می باشد که به آن باید دقت فراوانی داشت. زیرا کوچکترین اشتباه توسط افراد ناوارد باعث شکسته و خرد شدن سرامیک و ریزش و سقوط آن به پایین ارتفاع خواهد شد. که این برای ساکنین طبقات پایین تر خسارت های مالی زیادی را به همراه می آورد. امروزه شرکتهای معتبر خدمات نمای مختلف در شهرهای مختلف کشور با دردست داشتن بهترین و با کیفیت ترین ابزار و نیروهای دوره دیده ی ماهر آماده ی ارائه ی کلیه ی عملیات خدمات نمای ساختمانی از جمله کار تخصصی پیچ و رولپلاک نما می باشند. همشهریان گرامی تنها با یک تماس با این شرکتها می توانند عملیات محکم کاری و ثبات سنگ نمای ساختمان خود را به بهترین شکل ممکن به این شرکتها بسپارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.