کنیتکس نمای ساختمان در ساری، بابلسر و محمود آباد

رنگ کنیتکس یکی از روش های اجرایی نمای ساختمان می باشد که برای هر گونه شرایط محیطی از جمله شرایط جو ی آب و هوایی مناطقی که از بارندگی زیادی برخوردار هستند سازگار می باشد و در اصل نوعی عایق مقاوم برای پوشش نمای ساختمان برای جلوگیری از ورود آب باران و نم زدگی به درون ساختمان می باشد. این عایق بسیار مقاوم و محکم می باشد و برای داخل و بیرون ساختمان مورد کاربرد می باشد. یکی از مهمترین ویژگی رنگ کنیتکس اجرای آن بر روی هر سازه خشن و صاف می باشد. اما درباره ی اجرای کنیتکس تیم قدرتمند ارتفاع کار از سمت شرکتهای معتبر خدمات نما با بررسی شرایط جوی منطقه عملیات مشاوره، زیرسازی، اجرا، پاکسازی را طی مراحلی به آسانی بدون داربست و به کمک طناب محکم انجام می دهند. این گروه برای مقاومت نما در برابر ریزش باران های شدید در شهرهای پر بارشی مانند ساری، بابلسر و محمود آباد از نوعی کنیتکس روغنی که خاصیت آب گریز دارد استفاده می نمایند. این نوع کنیتکس دوام، طول عمر بالایی دارد و قابل شستشو می باشد در ادامه به توضیحات بیشتر خواهیم پرداخت.

پیچ رولپلاک نما    –    کار در ارتفاع    –   قیمت راپل    –   نماشویی

 

انواع رنگ کنیتکس

کنیتکس نوعی رنگ نوین و جدید می باشد که علاوه بر اجرای رنگ نما بیرونی ساختمان در دکوراسیون داخلی هم کاربرد فراوانی دارد. این رنگ به 3 دسته تقسیم بندی می شود.

1-رنگ روغنی کنیتکس
این رنگ طرحی برجسته دارد و این برجستگی در کنار شیدهای رنگی مختلف منجر به زیبایی در نمای ساختمان می شود. خاصیت مهم رنگ روغنی کنیتکس ضدآب بودنش می باشد. به همین دلیل برای صاحبان ساختمانی که در شهرهای پر بارش شمالی کشور مثل ساری، بابلسر، محمودآباد زندگی می کنند این نوع عایق ضد آب پیشنهاد می شود. زیرا دارای استحکام زیاد برای پیشگیری از نفوذ آب به داخل می باشد.

2-رنگ پلاستیک کنیتکس
در شرایطی که مرتب باران می بارد و رطوبت هوای منطقه زیاد است استفاده از رنگ پلاستیک کنیتکس به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. زیرا خاصیت ضدآب ندارد. بهتر است از این رنگ برای اجرای رنگ نما استفاده نشود زیرا آب و رطوبت به آسانی به داخل ساختمان نفوذ می نماید. نفوذ آب به داخل باعث بروز خسارت مالی می شود. زیرا منجر به نشست ساختمان یا شل و کنده شدن سنگ نما و مصالح از سطح نمای ساختمان و سقوطش به پایین ارتفاعات خواهد بود.

3-رنگ کنیتکس اکریلیک
این نوع از رنگ چون از ترکیب 2 رنگ بالا حاصل شده است و حلالش آب می باشد در نتیجه سریع خشک می شود و کاربرد این رنگ در مقابل با 2 رنگ بالا بیشتر است. در این بخش نما قابلیت شست و شو خواهد داشت.

 

مزایای رنگ کنیتکس درساری، بابلسر، محمودآباد

رنگ کنیتکس دارای مزایای بی نظیری است به همین دلیل شرکتهای معتبر خدمات نما استفاده از این رنگ را به عنوان عایقی محکم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف به صاحبان ساختمانی پیشنهاد می نمایند. در شهرهایی مثل ساری، بابلسر، محمودآباد که میزان شرایط رطوبت هوا و بارندگی در طول هفته به بالاترین مقدار می رسد برای جلوگیری از عمل تخریب نمای ساختمان از این پوشش استفاده می شود زیرا دارای قابلیت اجرای آسان و سریع توسط ارتفاع کاران بدون داربست و به کمک طناب محکم می باشد 2-قابل استفاده برای همه ی سطوح می باشد 3-دارای مقاومت بسیار در برابر اشعه ی خورشید و حرارت و فرسایش است 4-مقاوم در برابر رطوبت و قابل شستشو می باشد 5-مقاوم در برابر قارچ و کپک می باشد 6-بی رنگ و بی بوست و دارای سازگاری مهم با محیط زیست و از همه مهمتر دارای قیمت مناسب می باشد.

اجرای کنیتکس نما بدون داربست

اجرای کنیتکس نما بدون داربست و به کمک طناب محکم توسط نیروی ماهر و با تجربه از سوی شرکت معتبر خدمات نما توسط نیروی ماهر کار در ارتفاع صورت می گیرد معمولا پیش از اجرای این عمل شرایط آب و هوایی روز مورد بررسی قرار خواهد گرفت در شهرهایی مانند ساری، بابلسر ،محمودآباد که میزان بارش باران زیاد است اجرای کنیتکس نما با دقت بیشتری صورت خواهد گرفت و به این صورت که 1-آماده سازی سطح مورد نظر و تمیز کردن آن به طوری که عاری از هر گونه آلودگی ،ترک، شکاف باشد. در صورت مشاهده هر گونه شکافی محل باید پوشانده شود. 2- استفاده از پرایمر آستری: جهت پوشش اولیه باید از پرایمر آستری استفاده شودتا رنگ کنیتکس بهتر اجرا گردد.3-ورز دادن مهم است این رنگ باید داخل سطل های بزرگ ریخته شود و به طور کامل ورز داده شود. 4- استفاده از ابزار پیستوله :ارتفاعاع کاران بدون داربست و به کمک طناب محکم و با استفاده از این ابزار سطح مورد نظر رو رنگ می نمایند.

جمع بندی
رنگ نما و کنیتکس نما در ساری، بابلسر، محمودآباد باید با توجه به نوع معماری و شرایط آب و هوایی منطقه انجام شود. اجرای کنیتکس در این شهرها توسط شرکتها و افراد زیادی انجام می شود. توصیه کارشناسان این است که چنین پروژه هایی مهم را به شرکتها و افراد خبره واگذار نمایید زیرا در صورت بروز اشکال و اشتباه نمای شما کیفیت خود را از دست خواهد داد و علاوه بر زشتی در سطح نما ،بر قیمت تمام شده خانه شما اثر گذار خواهد بود.