مجری نماشویی

نماشویی ارزان ازجمله خدمات ما در شهر های تهران و کرج است .

نماشویی ارزان در تهران و کرج

ما میتوانیم با واترجت کثیفترین نمای شما را به حالت اول برگردانیم.نماشویی ارزان بدون اسیب به ساختمان شما از هنرشرکت جهان فرود میباشد.

نماشویی باعث افزایش عمر سطح ساختمان میشود. فکر کنید اگر خودتان چند روز حمام نروید چه اتفاقی میوفتد؟

سر شروع به خارش میکند و باید خود را به اصطلاح نماشویی بکنید.پس ساختمان و نمای شهر نیز اینگونه است و بعد از مدتی طولانی باید پاکسازی بشود تا هم از نظر زیبایی خوش نقش باشد و هم جنس ساختمان سالم بماند.

ما با بهترین ابزارهای صنعتی مدرن و پیشرفته که هر سال در حال اپدیت شدن است میتوانیم دسترسی به تمام نمای شما داشته باشیم.


نماشویی ارزان

شرکت ارتفاع کاران تهران و کرج مجری خدمات نماشویی با طناب به صورت ارزان میباشد که با تکیه بر چندین نوع واتر جت و استفاده از مواد های پاک کننده و نانو میتواند روزهای زیبایی برای ساختمان شما رغم بزند.

شستشوی نما ارزان آسیاراپل

مجری نماشویی ارزان با طناب بدون داربست

ما مجری شستشوی نماهای مختلفی هستیم و برای هرکدام از نماها یک نوع روش انتخاب میکنیم تا به نحو احسنت تمیز شود.برای هرکدام از نماهای اجر،شیشه،سنگ،سیمان نوع مختلف شستشو را انجام میدهیم.

نوع نماشویی ارزان

نوع نماشویی را میتوان با دیدن ساختمان سنجید و درصد الوده شدن ساختمان ها را دید و بر حسب انها قیمت داد.بعضی از ساختمان ها دیگر قادر به شستن نیستن و باید تعویض نما در ان قسمت انجام شود.

نماهای سیمانی که بر اثر باران برف های زیاد خشک شده و باید مجددا تعمیرات و نقاشی روی انها انجام گیرد.

اما سنگ را میتوان در هر صورت تمیز کرد چون با دستگاه هایی که شرکت پیچ و رولپلاک نما با طناب دارد میتواند به راحتی هر نمایی را تمیز بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *