پیچ و رولپلاک نما در کرج

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج به شکل ارزان قیمت با جهان فرود

جهان فرود را به خاطر بسپارید و هرموقع خواستید کار نما را انجام بدهید کافی است اسم شرکت جهان فرود را سرچ کنید و باما تماس بگیرید. پیچ و رولپلاک نما در کرج را میتوانید با میهن راپل و جهان فرود انجام بدهید. ساختمانتان را به ما بسپارید و مانند دسته گل تحویل بگیرید. شما میتوانید هم نما را پیچ کنید و در ادامه انرا شستشو کنید که نزدیک عید خیلی به ان نیاز پیدا میکنید.

 

ویدیو پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

 

 

 

کجای کرج خدمات پیچ و رولپلاک نما را انجام میدهید؟

شرکت جهان فرود تمام نقاط کرج خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را انجام میدهد و دارای تضمین و قرارداد است. کرج دارای ساختمان های بزرگ است و روز به روز تبدیل به کلان شهر میشود و همچنین ساختمان ها از استاندارها به دور میباشند. از این رو سنگ های نما را حتما پیچ کنید تا شاهد حوادث غیر مترقبه نشوید. شرکت جهان فرود در تمام نقاط کرج خدمات پیچ رولپلاک اراعه میدهد و شما روستاییان عزیز هم میتوانید از این خدمات استفاده کنید.

 

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج یا استان البرز

پیچ و رولپلاک نما در کرج به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که در طی آن سنگ نمای یک ساختمان به گونه‌ای کاملاً ایمن و محکم به بدنه ساختمان، پیچ و مهره می‌شود.  در واقع با انجام  عملیات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان  در کرج، دیگر نگران شل شدن و یا سقوط سنگ نمای ساختمان نخواهید بود و به نوعی ضریب ایمنی ساختمان را برای ساکنین و رهگذران بالا خواهید برد. شما اگر قیمت پیچ نما را با داربست و بدون داربست مقایسه کنید متوجه عمل کرد بسیار خوب راپل در کم کردن هزینه ها را متوجه میشوید. 

 

پیچ و رولپلاک نما در کرج
پیچ و رولپلاک نما در کرج با طناب

پیچ و رولپلاک نما در کرج به معنای چیست؟

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در کرج در اصل به معنای محکم سازی نمای ساختمان آن هم به منظور جلوگیری از شل شدن، کنده شدن و در نهایت سقوط بر سر افرادی است که از زیر ساختمان در حال عبور هستند. این عمل به زیبایی و سلامت هر چه بهتر ساختمان کمک شایانی کرده و همچنین مانعی بر سر راه تخریب و فرسایش تدریجی آنها خواهد بود.
اصلی ترین دلیلی که می توان برای پیچ و رولپلاک نما در کرج بیان کرد این است که این سنگ ها به مرور زمان نفوذ خود را در برابر مواد آلاینده و همچنین رطوبت از دست می دهند و امکان دارد آب به پشت آنها نفود پیدا کرده و در نهایت احتمال سقوط آنها بسیار زیاد خواهد بود.

 

ریزش سنگ در فصول سرما

با این نکته ای که در اختیار شما قرار دادیم اگر پیچ و رولپلاک نما در کرج را انجام ندهید قطعاً بعد از مدتی (بیشتر در فصول سرد سال) با یخ زدن سنگ های نما، آب و رطوبت راهی برای نفوذ به داخل آن پیدا می کنند و در این طور مواقع تنها راه حل موجود برای اینکه از ورود رطوبت به داخل سنگ ها جلوگیری کنید این است که پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج را  با طناب یا با داربست ، انجام دهید. دلایل مهم در سرما بادهای شدید میباشد که در فصل زمستان همراه با سرما به داخل و لای سنگ ها میپیچد و باعث ریزش بسیار خطرناک سنگ ها میشود.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج
پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج با طناب

مهم ترین فایده و مزیت پیچ و رولپلاک نما در کرج چیست؟

از جمله مهم ترین فایده های نصب پیچ و رولپلاک نما در کرج این است که این مورد به افزایش ایمنی نمای ساختمان قبل از وقوع حوادث آسیب زننده آن هم به علت ریزش نما، کمک شایانی می کند. ناگفته نماند که سهل انگاری در افزایش استحکام و ایمنی نمای ساختمان در کلان شهر زیبایی مانند کرج می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به سلامت افرادی که در آن محل در حال تردد هستند، وارد کند.

پیچ و رولپلاک نما با طناب

از دیگر مزیت ها و فوایدی که می توان برای پیچ و رولپلاک نما در کرج بیان کرد، بحث افزایش طول عمر سنگ نما است. به دلیل اینکه هر چه سنگ های نما محکم تر باشند به طبع امکان تخریب آنها هم کاهش خواهد یافت و از آن طرف سنگ نما مدت زمان بیشتری سالم خواهد ماند.

 

جنس سنگ برای پیچ و رولپلاک نما در کرج

مورد بعدی در پیچ و رولپلاک نما در کرج که باید به آن دقت داشته باشید بحث انتخاب سنگ نمای ساختمان در کلان شهر کرج است که بایستی طبق یک اصول و قواعد خاص، آن را انتخاب نمایید. از جمله این موارد می توان به جنس سنگ ها و همچنین سازگار بودن آن با آب و هوای محیط زندگی اشاره نمود. این مورد می تواند عمر سنگ را تا مدت های زیادی افزایش دهد.

پیچ و رولپلاک در کرج
پیچ و رولپلاک در کرج با طناب راپل

عوامل تاثیر قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

یکی از مواردی که تأثیر زیادی در قیمت نهایی ساختمان دارد، بحث سالم و مقاوم بودن نمای ساختمان است. در حقیقت می توان اینگونه گفت که پیچ و رولپلاک نما در کرج تضمینی برای سلامت سنگ نمای ساختمان شما و در نهایت افزایش قیمت نهایی آن است. همچنین انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج بدون تردید زیبایی وصف ناپذیری را به ساختمان شما خواهد داد. به دلیل اینکه ارزش ساختمان شما را بیش از پیش خواهند کرد، به خصوص مواقعی که قصد فروش آن را دارید.

 

جلوگیری از فرسایش و زشت شدن نمای ساختمان در البرز

جلوگیری از فرسایش ساختمان از دیگر مزیت های پیچ و رولپلاک نما در کرج است. در واقع شما با پرداخت یک هزینه جزئی ساختمان خودتان را در برابر فرسایش و در نهایت تخریب، برای یک مدت زمان طولانی بیمه خواهید کرد. به دلیل اینکه شل شدن و جدا شدن سنگ نما و ورود رطوبت و همچنین گرد و غبار و آلودگی می تواند به مرور زمان باعث فرسایش تدریجی و تخریب سنگ های نما شود.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج البرز
پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج البرز با طناب کار

 

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

شاید این سوالی باشد که ذهن خیلی از افراد را به خودش مشغول می کند و مایل باشند که اطلاعاتی از پیچ و رولپلاک نما در کرج در دست داشته باشند. اولین موردی که می توان برای این موضوع بیان کرد، بحث پیشگیری از شل شدن سنگ های نصب شده در بدنه ساختمان است. این امکان وجود دارد که بعد از مدتی سنگ ها به هر دلیلی شل شده باشند.

 

زمان وقوع حادثه چه اقدامی باید انجام بدهیم

در این طور مواقع برای اینکه از وقوع آسیب ها و خطرات ناشی از سقوط سنگ ها جلوگیری کنیم، تنها راه ممکن استفاده از پیچ و رولپلاک نما در کرج است. شاید تصور کنید که هزینه این محکم سازی زیاد باشد که تصوری هم به جا است اما شما با این کار به نوعی امنیت ساختمان و سنگ نمای ساختمان خود را تضمین خواهید کرد. رولپلاک در واقع یک سری بست های خاص هستند که قابلیت نصب بر روی دیوار و سنگ نما را دارا می باشد. جنس این رولپلاک ها پلاستیکی و مخروطی شکل هستند.

 

ایا پیچ و روللاک در کرج به سنگ نما اسیب وارد میکند؟

نکته مهم این است که پیچ و رولپلاک نما در کرج هیچ آسیبی به نمای ساختمان وارد نمی کند. حتی پیچ هایی که در بدنه ساختمان به کار رفته به گونه ای است که تا ۵ متری آنها نزدیک نشوید قابل رویت نیستند. از جمله فاکتورهایی که در هزینه محکم سازی سنگ نما تأثیر زیادی دارد می توان به متراژ نمای سنگی، نوع پیچ های به کار رفته و خیلی از موارد دیگر اشاره کرد.

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان کرج
پیچ کردن سنگ نمای ساختمان کرج

هزینه پیچ و رولپلاک نما در کرج

پیشتر به این موضوع اشاره کردیم که پیچ و رولپلاک نما در کرج بیشتر به منظور محکم سازی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. در این بین عوامل و فاکتورهای زیادی وجود دارد که در قیمت و هزینه پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در کرج تأثیر خواهند داشت.

از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:
مورد اول: اولین مورد ابعاد سنگ به کار رفته و نصب شده در ساختمان است. فاصله استاندارد بین پیچ و رولپلاک نصبی در نمای ساختمان بایستی چیزی در حدود ۵۰ سانتی متر باشد. به طبع هر چه سنگ ها کوچک تر باشند به همان اندازه هم انجام پیچ و رولپلاک نما در کرج سخت تر و صدالبته پر هزینه تر خواهد بود.
مورد دوم: دومین موردی که تأثیر بسیار زیادی در قیمت تمام شده دارد، بحث جنس سنگ هایی است که در نما و یا دیواره ساختمان به کار رفته است. سنگ های گرانیتی به نسبت سخت تر هستند و به طبع میزان جذب آب هم در آنها کمتر خواهد بود. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج برای چنین سنگ هایی در هر ۶۰ سانتی متر استفاده از یک پیچ است. اما در مورد سنگ تراورتن که به نسبت سنگی نرم تر و صدالبته میزان نفوذ آب هم در آن بیشتر است، در هر ۴۰ سانتی متر استفاده از یک پیچ و رولپلاک است.

مورد سوم: برای سنگ هایی که شل شده اند و همچنین سنگ هایی که افتاده اند هزینه پیچ و رولپلاک نما در کرج متفاوت است.

مورد چهارم: یکی از مواردی که می تواند به شدت از کیفیت کار بکاهد و یا بر کیفیت آن بیفزاید، نوع ملاتی است که در پشت سنگ نمای ساختمان به کار رفته است. یکی از دلیل هایی که بر این موضوع وارد است این است که اگر بخشی از ملات به کار رفته دارای ریزش باشد قطعاً همان قسمت به پیچ و رولپلاک بیشتر و بلندتری هم نیاز دارد تا به خوبی بتواند سنگ نما را در ساختمان محکم نگه دارد.

مورد پنجم: یکی از مواردی که تأثیر زیادی در قیمت و هزینه تمام شده پیچ و رولپلاک نما در کرج دارد، بحث پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در کرج با استفاده از طناب یا داربست است. در اینگونه مواقع پیچ و رولپلاک نما با استفاده از داربست به نسبت طناب بسیار راحت تر است. اما نکته مهم این است که هزینه نصب داربست بسیار بیشتر بوده و همین مورد برای کارفرما چندان به صرفه نیست. پس اکثر ساختمان ها در کلان شهر کرج سعی می کنند از طناب برای پیچ و رولپلاک کردن استفاده کنند.

مزیت های پیچ و رولپلاک نما در کرج با استفاده از طناب به نسبت داربست

پیچ و رولپلاک ساختمان در کرج
پیچ و رولپلاک ساختمان در کرج

مزیت پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج

مزیت های زیادی را می توان برای این مورد بیان کرد اما مهم ترین مزیت طناب نسبت به داربست می توان به موارد زیر اشاره نمود:
برخی ها عقیده دارند که استفاده از داربست ایمنی بالاتری را برای افرادی که از آن استفاده می کنند، در بر دارد. اما در واقع اینگونه نیست و استفاده از طناب از ایمنی بیشتری برای افرادی که از آن استفاده می کنند در بر دارد.
پیچ و رولپلاک نما در کرج با استفاده از طناب به دلیل انعطاف پذیری موجب می شود که متخصصین به راحتی بتوانند نقاط با دسترسی محدود را مورد پوشش خود قرار دهند
سرعت نصب و همچنین جمع آوری تجهیزات کارگاهی طناب بسیار بیشتر است و در کمتر از ۱۰ دقیقه انجام می شود. اما همین مورد در نصب داربست بسیار طولانی تر است.
ایجاد مزاحمت برای همسایه ها و عابرین پیاده و همچنین ترافیک ایجاد شده به هنگام پیچ و رولپلاک نما در کرج با استفاده از طناب بسیار کمتر از داربست است.
نوع پیچ هایی که در پیچ و رولپلاک نما در کرج مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پیچ و رولپلاک نما در کرج

به طور معمول با توجه به بودجه ای که کارفرما به منظور پیچ و رولپلاک نما در کرج در نظر گرفته از سه نوع پیچ متفاوت برای این کار استفاده می شود که در زیر به این موارد اشاره ای کوتاه خواهیم کرد:
پیچ های استیل: در واقع پیچ های استیل از بهترین نوع پیچ به شمار رفته و مقاوت بسیار بالایی هم در برابر زنگ زدگی و همچنین خوردگی از خودشان نشان می دهند. قیمت این نوع پیچ ها به نسبت دیگر همتایان خود بسیار بیشتر است.
پیچ های فولادی: این نوع پیچ ها همان طوری که از نام آنها هم پیداست از فولاد یکپارچه و درجه یک ساخته شده اند که مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی و زنگ زدگی از خودشان نشان می دهند. اما به نسبت پیچ های استیل از مقاومت کمتری برخوردارند.
پیچ های گالوانیزه طلایی رنگ: جنس این نوع پیچ ها از آهن است که دارای روکشی از جنس گالوانیزه است. این پیچ ها متأسفانه بعد از چند سال به دلیل اینکه روکش گالوانیزه آنها از بین می رود به سرعت در برابر رطوبت از خودشان واکنش نشان می دهند. در اینگونه مواقع هرگز ما پیشنهاد نمی کنیم که از این نوع پیچ ها برای پیچ و رولپلاک نما در کرج استفاده نمایید.
نکات اجرایی مهم در سنگ کاری نمای ساختمان

 

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در کرج
پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در کرج به صورت راپل

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در کرج

اگر مایل به اجرای پیچ و رولپلاک نما در کرج هستید پس می بایستی نکات بسیار ریزی را به هنگام سنگ کاری نمای ساختمان مد نظر داشته باشید.
نکته اول: برای سنگ کاری نمای ساختمان خود حتماً بهترین ماسه شسته را انتخاب و استفاده نمایید
نکته دوم: هرگز به جای دوغاب از جایگزینی مانند تکه سنگ ها و یا نخاله استفاده نکنید
نکته سوم: هرگز برای سرعت بخشیدن به کار سنگ کاری نما، از پاشیدن سیمان خشک بر روی دوغاب استفاده نکنید
نکته چهارم: تا جای ممکن از سنگ های تراورتن برای نمای ساختمان خود استفاده کنید. (البته این نظر شخصی گروه ما است و شما این اختیار را دارید که از هر سنگی که مایل هستید، استفاده نمایید)
نکته پنجم: توجه نمایید که تمامی سنگ های به کار رفته بایستی حتماً اسکوپ شوند
نکته ششم: تا جای ممکن سعی کنید هرگز در فصول سرد سال از سنگ کاری نما پرهیز نمایید
پیچ و رولپلاک نما در کرج چه موقع باید انجام شود؟

 

انجام پیچ و رولپلاک نما در کرج

اگر مایل به پیچ و رولپلاک نما در کرج هستید پس بایستی به این موضوع اشراف کامل داشته باشید که بهترین زمان ممکن برای این کار زمانی است که سنگ های نما لق شده باشند و یا به اصطلاح سنگ های لق را به خوبی مشاهده کنیم. در اینگونه مواقع اگر تصمیم شما برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج جدی است، پس وقت را تلف نکنید و سریع دست به کار شوید.

پیچ و رولپلاک نما در کرج تا چه اندازه عمر می کند؟

موردی که بسیار جالب است و گفتن آن خالی از لطف نیست این است که پیچ و رولپلاک نما در کرج به صورت کاملاً تضمینی است که تا انتهای عمر سنگ نمای ساختمان این پیچ و رولپلاک ها هم باقی خواهند ماند و هرگز ریزش نخواهند کرد.
اما ناگفته نماند اگر اشخاصی که اقدام به نصب پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در کرج می کنند افرادی ماهر، کاربلد و با تجربه باشند و از جنس های مناسب و مرغوبی هم استفاده کنند قطعاً این تضمین به صورت ۱۰۰ درصد خواهد بود.
نحوه برآورد هزینه پیچ و رولپلاک نما در کرج

 

 

برآورد هزینه پیچ و رولپلاک نما در کرج

به صورت کلی برآورد کردن هزینه نهایی پیچ و رولپلاک نما در کرج به عوامل متفاوتی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
شکل ظاهری سنگ نما
به این دلیل شکل ظاهری می تواند در قیمت پیچ و رولپلاک نما در کرج تأثیرگذار باشد که ساده یا طرح دار بودن نما و همچنین پس و پیش های به وجود آمده در نما می تواند مدت زمان انجام کار و میزان کار را بیشتر یا کمتر کند. همین مورد می تواند در قیمت تمام شده تأثیر زیادی داشته باشد.

 

وسعت ساختمان

از دیگر عواملی که بر پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج تأثیرگذار است، وسعت ساختمان برای انجام پیچ و رولپلاک است. در واقع به اندازه هر متر مربع از نمای ساختمان، میزان قیمت هم متفاوت خواهد بود.
شکل ظاهری و نوع ساختمان
به طور مثال ساختمان هایی که دارای شیروانی هستند به راحتی می توانند دسترسی متخصصین را محدود کنند و با محدود شدن دسترسی ها به طبع کار سخت تر می شود و تکنسین ها به دقت، وقت، حوصله و مهارت بیشتری برای پیچ و رولپلاک نما در کرج نیازمند هستند. تمامی اینها می تواند در هزینه نهایی تأثیرگذار باشد. به صورت کلی هر چه میزان پس و پیش های ساختمان بیشتر باشد به همان اندازه هم قیمت ها بیشتر خواهد بود.
برخوردار بودن از پنجره های دارای قاب

پیچ و رولپلاک نما در کرج توسط شرکت جهان فرود

بدون تردید پنجره هایی که از قاب استفاده کرده اند هم بر قیمت نهایی پیچ و رولپلاک نما در کرج تأثیرگذار خواهند بود. به این دلیل که هر چه طرح ها و برجستگی های قاب ها بیشتر باشد به همان اندازه هم میزان دسترسی متخصصین برای پیچ و رولپلاک کردن محدودتر خواهد بود.
نکته بعدی این است که احتمال ریزش این نقاط به نسبت نقاط دیگر بیشتر است و دقت بیشتری را برای انجام کار طلب می کند که تمامی این موارد در کنار هم می تواند بر قیمت تمام شده پیچ و رولپلاک نما در کرج تأثیرگذار باشد.

اما سوال مهمی که اینجا به وجود می آید این است:

پیچ و رولپلاک نما در کرج را به چه شرکتی واگذار کنیم؟

بدون تردید این عمل یک بار برای همیشه اتفاق خواهد افتاد و در اینگونه مواقع می بایستی از یک شرکت مشاور که تجربه کاری بسیار خوبی در این زمینه دارد، مشاوره دریافت نمایید. پیشنهاد ما استفاده از خدمات مشاوره ای شرکت جهان استور است.
شرکت جهان استوار در حدود ۱۰ سال به صورت تخصصی در زمینه پیچ و رولپلاک نما در کرج و تهران بدون داربست و با طناب اقدام به فعالیت می کند. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر و درخواست همکاری در زمینه پیچ و رولپلاک نما در کرج هستید پیشنهاد می کنیم با متخصصین این شرکت تماس گرفته و تمامی اطلاعات را از کارشناسان این شرکت جویا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *