نماشویی

نماشویی از طریق شرکت جهان فرود

جهان فرود متخصص در نماشویی ساختمان در انواع روش های مدرن میباشد. تمام نماها به یک شکل نماشویی نمیشوند و باید در نظر داشته باشید تا اسیب جدی به نمای ساختمان وارد نشود. چون ممکن است فرد ناوارد باشد و از موادی استفاده کند که دیوار ساختمان از بین برود و شما را متحمل خسارت و تعمیر مجدد بکند. شرکت نماشویی جهان فرود متخصص در نماشوی به روش بدون داربست است تا هزینه و وقت شما را صرفه جویی کند. 

 

 

شستشوی نمای ساختمان با واترجت و نماشوی سنگ

 

ویدیو نماشویی ساختمان بدون داربست

 

ازچه موادی برای نماشویی استفاده میکنید؟

در دو موقع باید مواد بکار برد یکی قبل از اب زدن به نما و بعدی پس از نماشویی نمای ساختمان. قبل از شروع کار اکیپ نماشوی مواد کف مانند را روی شیشه یا سنگ یا هر سطحی از نما میمالند تا چرک موجود در بدنه خود را اشکار سازند و پس از ان با واترجت ابکشی انجام میشود. این نوع مواد میتواند ریکا تاید و یا هر مایع ضد عفونی کننده ای باشد که توی خانه ها موجود میباشد. مواد پس از نماشویی برای زمانی زده میشود که ساختمان دیرتر از وقت مقرر کثیف شود. یعنی مواد نانو روی سطح با قلمو یا هرچیز دیگری مالیده میشود تا اب دیرتر محیط مورد نظر را کثیف کند.

 

قیمت نماشویی با طناب و بدون داربست چقدر است؟

قیمت نماشویی ساختمان با توجه به نمای ساختمان و محل مورد نظر گفته میشود. بیشتر نماها با یک دیگر فرق دارند و این باعث میشود تا قیمت های نماشویی یکسان نباشند و با هم فرق کنند. به همین خاطر یک روش ساده و سریع برای دریافت قیمت نماشوی وجود دارد و ان هم ارسال عکس از طریق واتساپ میباشد. برای اتعلام قیمت ابتدا یک عکس تمام کادر از نمای ساختمان بگیرید و برای ما بفرستید تا همان لحظه و به صورت انلاین قیمت نماشویی ساختمان اعلام گردد.

 

نماشویی کردن نما
نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی ساختمان

امروزه ما برای ارائه خدمات بهتر نماشویی با طناب با شستشوی نما  مواد نانو را ارائه می دهیم، که  خدمات  ماندگاری نظافت نما  را با بهترین کیفیت ارائه داده باشیم. قیمت نماشویی با طناب یا بدون داربست به صورت متری و کنتراتی انجام میپذیرد که بستگی به نمای شما دارد. شستشوی نانو و واترجت به صورت راپل بدون هزینه های اضافی انجام میگیرد. در ادامه فیلم نماشویی از تیم پیچ و رولپلاک نما را مشاهده کنید .

ویدیو نماشویی با طناب

 

نماشویی با مواد نانو

نماشویی با نانو به این جهت انجام میشود که کثیفی را به تعویق می اندازد و دیرتر کثیف میشود. نانو یک ماده ابگریز است که اب و کثیفی را مانند دو اهن ربای مثت از هم دور میکند.

نماشویی در تهران
نماشویی با اکیپ قوی در تهران کرج

 

 

نماشویی با سندبلاست برای نماهای احری و به شدت کثیف

نوع دیگر نماشویی که برای نماهای بسیار کثیف استفاده میشود سندبلاست است که شرکت جهان فرود این کار را با واترجت های بسیار گران قیمت و سنگین انجام میدهد. کافی است عکس نمای اجری و سنگی خود را توی واتساپ برای ما بفرستید تا قیمت اعلام گردد.

 

ایا موقع نماشویی واترجت به نما اسیب میزند؟

در هنگام نماشویی ساختمان ما به هیچ عنوان سطح ساختمان تغییر و یا خراب نمیشود و شرکت جهان فرود این تضمین را به شما میدهد که هیچ اتفاقی برای نمای ما نمیوفتد. واترجت دستگاه اب فشار قوی است که از نازل به بیرون پرتاب میشود و تمام سطح ها را تمیز میکند.

 

ایا واترجت و مواد شوینده    نمای ساختمان را تمیز میکند؟

واترجت و مواد شوینده صدرصد نمای ساختمان را تمیز میکنند. تضمین نماشویی جهان فرود قرارداد است و تمام ضمانت های ما درون قرارداد قید میشود. مواد شوینده برای نمای ساختمان خیلی به ندرت مصرف میشود. مثلا در نماهایی که سنگی باشد و ظریف باشد باید از مواد استفاده کرد چون سندبلاست ممکن است انرا از بین ببرد.

 

نماشویی دیوار ساختمان
اکیپ نماشویی دیوار ساختمان در تهران

 

نماشویی با طناب یا بدون داربست در تهران و کرج

در گذشته برای نماشویی ساختمان هیچ راهی جز داربست بستن وجود نداشت و بیشتر افراد از شستن نمای خود صرف نظر میکردن و نماها کثیف میماند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست وقت و هزینه زیادی صرف نماشویی نمای ساختمان کنید و به راحتی از طریق طناب نمای ساختمان را نماشویی کنید. شرکت جهان فرود از ان دسته از گروه ها میباشد که به وسیله ابزارها و واترجت های پیشرفته هرنمایی که نیاز به شستشو باشد را تمیز میکند.

 

انواع نماها برای نماشویی

  • نمای کامپوزیت
  • نمای سنگی
  • نمای شیشه ای
  • نمای سیمانی
  • نمای اجری
  • نمای چوبی

 

انواع نماشویی و روش های نماشویی ساختمان 

برای هرکدام از نماهای بالا با توجه به شرایط کثیفی سطح یک نوع روش نماشویی وجود دارد که میتوان انها را تمیز کنیم. نمای کامپوزیتی را میتوان ابتدا با اب شستشو داد و در ادامه با ابر و طی و مواد شوینده تمیز کرد. برای نمای سنگی از واترجت سه فاز استفاده میکنند و در صورت لزوم نقاط شورابه شده و بسیار کثیف از  واترسندبلاست  استفاده میشود. نمای شیشه ای اگر بسیار کثیف باشد ابتدا خاک گیری با واترجت یا شیلنگ اب انجام میگیرد و در ادامه با ابر و طی تمیز میگردد. نمای اجری و که اگر کثیفی دیوار به درجه ای رسیده باشد که نیاز به واترجت داشته باشد کار راحت پیش میرود ولی اگر خیلی قدیمی و کثیف باشد باید انرا با سندبلاست نماشویی کرد. نمای چوبی هم با اب واترجت تک فاز و سمباده تمیز میگردد.

 

 

نماشویی دیوار نما
نماشویی دیوار نما

نماشویی به وسیله طناب در تهران و کرج

انجام خدمات شستشوی نما به وسیله طناب و بدون داربست با کیفیت عالی و قیمت ارزان در شرکت جهان فرود انجام میشود. نماشویی انواع نماهای سیمانی سنگی و شیشه ای و حتی کامپوزیت با دستگاه واترجت انجام میشود که به دلیل داشتن فشار اب بالا تمام قسمت های ریز و درشت ساختمان را لایروبی میکند.

نماشویی با طناب و بدون داربست را هر چند مدت یک بار انجام دهیم

برای نماشویی، برنامه زمانی خاصی مد نظر نیست. و مدت زمان بین شستشوی نما به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، اندازه ساختمان و محل مورد نظر، میزان آلودگی و کثیفی و نحوه نماشویی قبلی. در کل می‌توان گفت هر زمان که کثیفی و آلودگی زیاد شد وقت را تلف نکنید و با تیم نماشویی جهان فرود تماس بگیرید.

 

نماشویی ارزان

نماشویی جزو راحت ترین کارهای طناب کارهاست  که با پیچ و رولپلاک و وسایل فنی طرف نیستند. بیشترین سختی در نماشویی گرفتن اب روی نما و ابرو طی بعد از ان است. نماشویی به این دلیل ارزان است که لوازم مصرفی در ان بیشتر به عهده کارفرما است. مصلا برق و اب که روی ساختمان نصب است و میتوان برای نماشوی از ان استفاده کرد.

نماشویی با راپل

داربست هزینه زیادی دارد ولی راپل هزینه ی خاصی ندارد. نماشویی با راپل در دنیای امروز بسیار بسیار مورد توجه واقع شده است و در تمام دنیا از راپل برای نماشویی برج ها و ساختمان های شهر استفاده میکنند. اگر راپل نبود خیلی از مالکین هیچوقت نمیتوانستند ساختمان های خود را بشورند. نماشویی با راپل جزو ارزانترین کارهای روی طناب به حساب می اید.

نماشویی در تهران

الوده ترین شهر دنیا باید حتما راپل کار داسته باشد تا نماهای ساختمان های کثیف را نماشویی کند. نماشویی در تهران بسیار مرد استفاده قرار میگیرد چون انقدر ساختمان سازی شده است که هروجب به وجب تهران را ساختمان های بزرگ تشکیل داده است. بارش باران های کم باعث شده است خاک و دود بسیار زیاد شود و ساختمان ها به سرعت کثیف شوند. دلیل دیگر اینکه تهران ساختمان هایش زود کثیف میشود باران های اسیدی است که به یک باره روی تهران میبارد.

 

نماشویی ساختمان با واترجت

در تمام نماشویی ها واترجت در اولین گام قرار دارد. در تمام نماها ابتدا باید واترجت زده شود تا گل و لای موجود در لابه لای پنجره و قاب ها و سطح مورد نظر از بین بروند و در ادامه کارهای دیگر را انجام بدهیم. در نماهای مثلا اجری و سنگی که شورابه وجود دارد هیچ چیزی جز واترجت نمیتواند انها را تمیز کند. 

 

نماشویی نمای ساختمان با مواد 

پس از اتمام واترجت اولیه روی نما و بدنه مورد نطر مواد ریخته میشود تا به صورت کامل تمام الودگی های چسبیده روی سطح کنده شود. مواد مورد نظر ممکن است اسید یا شوینده های اسیدی باشد و یا برای بعضی از نماها از اب و کف استفاده میشود.

 

اب بندی نقاط نفوذ در برابر نماشویی

نماشویی کردن سنگ نما به دلیل بالا بودن فشار اب در هنگام شستن ممکن است باعث شود که بندکشی بین سنگ ها از بین برود و بعد از انجام کار باعث نفود اب باران به داخل ساختمان شود. پس از اجرای نماشویی خیلی خوب است که تمام نقاط نما را چک کنید و بندکشی لازم را انجام بدهید تا اب نفوذ نکند. اب بندی نمای ساختمان جزو کارهای تخصصی شرکت جهان فرود در تمام نقاط تهران  و کرج میباشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.